Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátaim által megismertem egy lányt, egy csodálatos lányt, soha életemben nem láttam még szebbet nála, de hozzám hasonlóbbat se. Hihetetlenül megfogott, de nagyon messze él tőlem(120km), illetve nem is "szabad", de nem tudom kiverni a fejemből. Facebookon is már ismerősöm, még jobban megismertem, még szörnyűbb lett a dolog, most hétvégén pedig találkoztunk 2 napon is, és teljesen magával ragadott így, nem tudom mit tehetnék. Msn címét is már megadta, félek ha még jobban megismerem, akkor még jobban "tetszeni" fog. Biztos, hogy nem fogok beleavatkozni a kapcsolatába, és ha esetleg szakítanak, akkor sem fogok újabb párkapcsolatba bonyolódni, de közhelyesen fogalmazva, ő életem nője, eddig, ahogy megismertem, nála csodálatosabb nőt még soha, de soha nem láttam. A szívem nem engedi, hogy elfelejtsem, vagy ne nézzek rá úgy, mint nőre. Kérlek, segítsetek.
2011. aug. 16. 00:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
ajj, nem párkapcsolatba, távkapcsolatba, csak már ittam és 2 napja nem tudok miatta aludni.
2011. aug. 16. 00:40
 2/24 anonim ***** válasza:
12%
Hogy mit ennék a helyedben? Hmmm.... Káposztás kockát, mert azt szeretem!
2011. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én is, de TENNÉTEKET írtam, te p0csfejű. :D
2011. aug. 16. 00:41
 4/24 anonim ***** válasza:
ÉN VISZONT MIT ENNÉK-et ÍRTAM, TE PÖ.CSFEJŰ!
2011. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ne igyál semmit, vagy legyél részeg mint szódás a lovát.
2011. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én félnék felvenni neten még máshova is felvenni, nehogy még jobban belehabarodjak :D
2011. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nah de kérlek titeket, hogy normális válaszokat. Ingyen szopok/nyalok érte, csak mivel a barátaim tudnák, hogy kiről van szó, így nem tudok mástól tanácsot kérni. "PLS HELP"
2011. aug. 16. 00:43
 8/24 anonim ***** válasza:

Ha már nem bírod tovább, a csaj helyett gondolj erre:

[link]

2011. aug. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Válaszolómaister: faxom se kérdezte, hogy mit ennél, te fehérjeputtony. :):D


00:42: utálom a piát amúgy, szóval hűen a tükrözi a tény a helyzet komolyságát.


A Te lelkiismereted: Igen, csak én hülye farok vagyok...meg ő adta meg a címét, most mondjam, hogy bocs de nem? Amúgy kétélű a fegyver, benne van az is, hogy kiábrándulok belőle. :) Csak ugye, az is hogy... :(


Egyébként tud róla, hogy tetszik nekem, mégsem utasít el vagy kerül, így még rosszabb.

2011. aug. 16. 00:46
 10/24 A kérdező kommentje:
00:45: Most nincs kedvem kiverni se. :D Azért köszi! :D
2011. aug. 16. 00:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!