Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, csak úgy általánosan:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, csak úgy általánosan: mi az, ami külsőleg és belsőleg megfog titeket?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül konkrét dolgokat várok, mivel pl én sem bukom a szőke pasikra, néha mégis megfog 1-2...

De akár konkrét dolgokat is mondhattok, ahogy akarjátok. És érdekel, h mit tartotok fontosnak egy lány belső tulajdonságait illetően. :)


2011. aug. 16. 15:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

PÁLINKA, ezek korrekt igények, tetszenek. :))


Koslayer, látom te nem szereted a szélsőségeket se külsőleg se belsőleg. Az ellentétes dolog is jó, ezt még nem sok pasitól hallottam. :)


Uccsó, neked aztán vannak igényeid. :D De ez a jó, legalább tudod, mit akarsz. :) A nem porcelánfehér bőrön azt érted, h mondjuk ha valaki csak minimálisan barnul, az már nálad nem játszik? :D Az, h állatszerető valaki, az lényeges szempont egy kapcsolatban? Tehát ha valaki nem babusgatja a cicust/kutyust, hanem egykedvű velük, az neked nem kell...oké, ez is egy meglátás. :) Viszont a többi belső tulajdonság az korrekt elvárás. :)


De azért ugye ha egy lányban mondjuk ebből is 5, meg abból is 5 megvan, azért az nyerő nálad, ugye és nem küldöd el, csak mert nem öltözik divatosan, vagy kicsit több idő kell neki, mire leesik a tantusz? :P

2011. aug. 16. 20:19
 12/25 anonim ***** válasza:

Héééééjj, ne kötözködj!! :D

Nem azt írtam, hogy ezeknek kell meglenniük, csupán hogy ezek bejönnek egy leányzóban.

Na akkor vegyük sorra... :D


1. A porcelánfehér bőr szerintem szép, azonban én kreolbőrű, barna hajú és zöld szemű vagyok, ezért furán mutatnék egy szőke hajű, nagyon fehér bőrű, kék szemű lánnyal.


2. Véleményem szerint ha valaki nem szereti az állatokat, az nem lehet jó ember. Természetesen ha egy korábbi "trauma" miatt áll így hozzájuk, azt megértem.

Egyszerűen nem tudom elképzelni magam egy olyan lánnyal, aki üti-veri a kutyáját. Ez nagyon fontos szempont, akár hiszed, akár nem. :)

"Tehát ha valaki nem babusgatja a cicust/kutyust, hanem egykedvű velük, az neked nem kell"

Nekem az nem kell, aki utálja őket. Ha nem babusgatja, ez van, én sem tenném a barátnőm előtt. :D


3. Ha valakiben a belső tulajdonságok nagy része megvan, akkor már nem lehet olyan nagy probléma.



Nincsenek nagy elvárásaim, azért hathat kicsit furán, mert a mai fiatalokkal ellentétben én nem jövök össze minden csajjal, akivel lehetne. :D

2011. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

1. Hidd el, az ellentétek szerintem külsőségekben is jól mutatnak. :P


2. Oké, ezt megértem. Nyilván ne utálja az állatokat. Ezt csak abból kiindulva mondom, h pl nekünk soha nem volt semmilyen állatunk (panel), ezért mindig kicsit félve közelítek a kutyákhoz/macskákhoz, mert nem tudom, mit fognak reagálni, ismeretlenek nekem. :) De azokat, akik kínozzák őket, én sem viselem el.


3. Oké, értettem. :)


És tényleg nem nagyok az elvárásaid, tök normális igények ezek, csak a mai világban ugye nem könnyű kifogni ilyet. És az se baj, ha nem jössz össze minden lánnyal, akivel lehetne. Üdv a klubban, én sem jövök össze mindenkivel, akivel lehetne, mert nekem is vannak alapigényeim, amik ugyan nem magasok, de valahogy sosem akadok ilyenbe. :))

2011. aug. 16. 20:57
 14/25 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán tetszik az ekkora kontraszt, de ugyebár embere válogatja. :)

Ki tudja? Lehet, egy ilyen csaj lesz az igazi. :D


Látod, az állatos témánál ez is egy érthető indok. Most épp egy ilyen lánnyal ismerkedek, és egyáltalán nem zavar, mert az egyik az, hogy érthető, a másik pedig hogy vannak olyan tulajdonságai, amik kompenzálják ezt. :)


Na, örülök, hogy visszakérdeztél, így tudtuk tisztázni a dolgot. :D

Ha valami még szúrja a szemed, kérdezz nyugodtan. :)

2011. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Ez a jó hozzáállás. :))


Na akkor a mostani lány mediterrán? :P És mizujs vele, összejöttetek már? :)


(Oké, mindenképpen szólni fogok, ha nem tetszik majd valami. :DD)

2011. aug. 16. 21:29
 16/25 anonim ***** válasza:

Mediterrán, mi? :D Amúgy nem, vöröses-barnás hajú, barna szemű, eredeti magyar gyártmány. :D


De nem, még nem jöttünk össze, azonban nagyon aranyos, igazán bejövős, különleges csaj, szóval még bármi lehet. :D


Ha érdekel, miért az, azt is szívesen leírom. :D

2011. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Persze, h érdekel, mondd! :)


Mondjuk gondolom pár megvan benne abból, amit " követelménynek" leírtál. :PP

2011. aug. 16. 22:16
 18/25 anonim ***** válasza:

Hááát igen, mondjuk azokat ismét nem emelném ki, max azokat, amik nincsenek meg benne. Csupán azért, hogy bebizonyítsam: nincsenek elérhetetlen elvárásaim. :D

1. Magasabb, mint 170 :D

2. Külsejére nem teszek megjegyzést, mert az illetlen, egyébként sincs semmi komoly gond vele. :)

3. Nem szereti a sportot, csak a focit, azt is nézni, de nekem az bőven elég, sőőőt, óriási plusz is :D


A többi belső megvan benne, sőt, az a megmagyarázhatatlan plusz is, amiről olyan sokan beszélnek. :D

Egyszerűen imádom, hogy mindig mosolyog. :D


Szóval mosolyogj sokat! :D Le sem tudod majd vakarni magadról a pasikat :D


Egyébként hány éves vagy? :)

2011. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

És így egy magasok vagytok amúgy, vagy ő magasabb? (Mert ha nem, akkor szavad se lehet.:P)

Na, akkor hívd is meg egy közös meccsnézésre. :D Bár nem vagy buta, már biztos megtetted. :)) Az első gólnál meg úgyis egymás nyakába borultok. :D


Na, a plusz az tök jó, kíváncsi lennék, h ez milyen, hátha egyszer én is találok ilyet. :)


Amúgy meg 20 éves vagyok és én is mindig mosolygok, szóval ezzel nincs gond. :)

2011. aug. 16. 22:54
 20/25 anonim ***** válasza:

1-2 centivel magasabb vagyok, mint ő, hála a jó égnek... :D

Közös meccsnézés még sajnos nem volt, de mindenképp beiktatok majd vele egyet, jó ötleeet! :DD

2011. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!