Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek ismeretlen csajokkal a suliban?

Figyelt kérdés
Van egy csomó szép lány a suliban akinél tudom h lenn esélyem, de eyszerűen nem tudom h hogyan tudnék megismerkedni velük :\ Félek hogyha nem jön össze akkor elterjed a dolog a suliban :S 17/F
2010. dec. 30. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szia, Vuk vagyok, kicsit ravasz, de lompos a farkam.
2010. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Ez kesz xdddddd

az elson szetrohogtem magam xdddd

2010. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha félsz, akkor soha az életben nem fogsz egyről a kettőre jutni. Meg kell emberelned magad és le kell szólítanod őket. Nem úgy, hogy szia nagyon szép vagy, szeretnék veled randizni, hanem szép fokozatosan. Szemezz velük, keresd az alkalmat arra, hogy valamilyen ürüggyel megszólíthasd, ha meg már egyszer kétszer beszéltél vele, akkor könnyebb lesz utána elhívni valahová és a hölgy sem fog nagyon meglepődni és igent mond.
2010. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A suli ilyen szempontból nem a legjobb hely. Inkább bizonyos kulturált és kevésbé kulturált szórakozóhelyek sokkal jobbak erre. Sőt talán még egy bolt is jobb hely ismerkedésre... Ugye max szünetekben lehet "ismerkedni" ami elég rövid. Osztályon belül ne legyen barátnőd, az nagyon gáz amikor szétmentek és még évekig találkoztok minden reggel, ültök együtt napi x+5 órát.



EGyébként ha belegondolsz, ismerősökkel nem is tudsz ismerkedni, tehát ők csak ismeretlenek lehetnek.

2010. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
én gond nélkül odamentem a suli legjobb pasijához aki gond nélkül elküldött a faszba de kedves mert másnap nem röhögött rajtam mindenki:D
2010. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Kedves utolsó! Belevaló csaj vagy gratulálok. Ez a bátorság. Csak így tovább
2010. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

utolsó vok...

hát az lehet, de egyszer nagyon meg fogom szívni úgy érzem:D

2010. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudod engem sokan szep lanynak tartanak...De nem latnam h a fiuk kozelednenek hozzam..A baratnom szerint azert mert felnek leszolitani mert h jol nezek ki...Es biztosan azt hiszik h leneznem oket ha hozzam szolnanak..Pedig ez nagy sz*rsag..Mert engem nem erdekel a kulso egy fiunal merthogy egy fiu nem szep legyen Hanem Ferfias..Jo legyen a szovege megtudjon nevetettni...Es a legfontosabb ha velem beszel akkor erezzem azt hogy tudja mit akar es hogy legyen onmagaban biztos..meg ha ugy is nez ki mint kvazimodo..Mert ha van onbizalom es duma ..akkor olvadok mint a nyaron a fagyi...Soha ne legyel halkszavu meg szegyenlos es igenis legyen nagy az egod..legyel onmagadba biztos..Es ha meg a csaj ugy is dont h nem kellessz neki..Akkor is olyan szajizzel fogtok elvalni h rendes ferfias srac volt..Csak nekem nem o az igazi..Nem fogja azt mondani hogy uristen olyan gaz volt meg beszelni is alig mert velem..meg olyan kis szegyenlos...bla bla.


Szal Legyel Magabiztos es akkor Tuti Befuto vagy ;)

2010. dec. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jó a hajad elestél.

Jó a segged vasalod.

2011. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!