Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy rossz előéletű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy rossz előéletű, depresszív, magányos, de nagyon értelmes és értékes lánnyal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés! Elsősorban neked kell dönteni, hisz te ismered - te tud, mit bart elvállalni, elviselni.


Sajnos nagy kereszt egy depressziós társ - pláne hosszútávon. A betegségét meg kezelni kell, lehet, hogy egy szerető társ mellett meg is gyógyul. Persze ez tőle függ.

Az előélete - ezt is te tudod, hogy el tudod-e nézni. Mondhatom azt is, hogy ne nézz hátra, de ha súlyos nagyon súlyos hibákat követett el, az a jövőre nézve nem túl biztató - de ezt sem lehet meredeken kijelenteni, mert változhat pozitív irányban.


Én személy szerint nem vállalnék be depressziós, züllött múltú párt - én félnék attól, hogy lehúzna.


Barátnak, havernak nem félnék az ilyen emberektől, nekem is van depi barátnőm - de nem vállalnák társként ilyen embert, mert lehet, lelkileg tönkretenne a negítív energiájával.


Ettől függetlenül dönteni neked kell!

2011. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

lehetséges

19/F

2011. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

legjobb :P

dobj privit :D

2011. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen fiúnak próbáltam segíteni. Hiába mondtam neki, h értékes és ne becsülje le mindig magát, ő nem hallgatott rám. Egy idő után annyira megterhelő lett ez, hogy eszembe juttatta, milyen volt az, amikor én mélyponton voltam. Szóval ott hagytam.


De te azt mondod, értékes és értelmes vagy, ez pozitív, hogy tudsz magadról jót mondani. Kérlek, ne a rosszra gondolj, mert akkor nem jutsz előre. Fogadd el magad, amit hibának érzel, javíts rajta és próbálj meg boldog lenni. Hidd el, minden csak rajtunk múlik, hogyan érezzük magunkat, kik vagyunk, ezt mi alakítjuk.

2011. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, ha ugyanazt az esetet nézzük csak fiúba, nem engem az ilyen fiúk idegesítenek. Nem szeretem a depresszív embereket mert leszívják az energiám. Én a vidám humoros laza és optimista embereket szeretem és igyekszem rajta hogy magam köré is ilyen embereket gyűjtsek.
2011. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Többet kéne tudnom rólad hozzá, de simán lehet.
2011. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy a rossz előélet hogy jön össze a nagyon értelmes és értékes szavakkal!!!

Mi az a rossz előélet?Prosti volt vagy csak vagdalta magát vagy csak rehabos volt?

Úgy talán nehezebben jönnék ki a gondolattal ha egy csaj prosti volt vagy pronófilmekben szerepelt,akármi mást könyebben megtudnék bocsátani...

2011. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!