Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a pasimat. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LĂĄny17 kérdése:

Megcsaltam a pasimat. Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nem direkt volt! mult heten a volt baratom hazibulijaban voltunk, es a mostani pasimnak el kellett mennie, szal ott hagyott. sokat ittam en is es az exem is. amikor reggel felkeltem az agyaban fekudtem o pedig csokolgatott es olelgetett! azonnal ott hagytam, de kinoz a buntudat..ha elmondom a mostaninak felek szakitani fog velem.
2011. aug. 16. 23:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint sem a pia volt az ok, már bocsi.. Én is ittam már bulikban, de mégis csak a párommal akartam szeretkezni, mégha össze is voltunk veszve...


Biztos nem szereted, nem kívánod már a pasidat, vagy valami nem oké a kapcsolatodban. Ezt csak magadban tudod letisztázni.

2011. aug. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Nem direkt volt? Ugye viccelsz? Épp mentél hogy tölts még egy kis sört... megbotlottál és véletlenül beleestél az exed farkába néhány százszor? Kit akarsz átb@szni? A Barátodat már átvágtad... de úgy látom h magadat is szereted megtéveszteni. Egyáltalán mit vársz tőlünk a kérdéseddel? Feloldozást? Semmi baj kislány ... csak a pia miatt volt... Nem lesz semmi baj... az exed a hibás...

Nőlj már fel bakker. Legyen gerinced és kérj bocsánatot a barátodtól és ne rinyálj itt ,hogy milyen bűntudatod van.

Ha szakít veled akkor teljesen igaza van mert nem lehet otthagyni téged nyugodtan sehol mert tutira felnyársal valami jöttment ex...

Tudod... nem szoktam ilyen indulatosan reagálni de ez a 'Nem direkt volt' kicsapta a biztositékot. Na szevasz.

2011. aug. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 B.angel ***** válasza:
Abszolút egyetértek BlackSword-del! Néha én is ittam, annyit, mint a gödény és soha nem csaltam meg senkit! :) A piára semmit nem lehet fogni, akármennyire is jól hangzik és akarod.... Így jártál, mondd el neki, ha szakít veled, akkor is megérdemled. Én nem maradnék veled együtt. Ráadásul pont az exeddel? Milyen megalázó már a mostani párod számára...
2011. aug. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 B.angel ***** válasza:
Ja és igen. Ha ittam is és nem volt ott a párom, alig vártam, hogy lássam, hogy lefeküdjünk, mert igen a pia felfokozza a szexuális vágyamat, de akkor is csak arra tudtam gondolni, hogy Úristen, mikor látom már a barátomat, hogy egy jót szeretkezhessünk. :)
2011. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Miért kell sokat inni egyáltalán?
2011. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Áh nem vagy szánalmas:D Az ilyen lotyók miatt olyan a férfi többség, amilyen aztán a Te sz*rházi fajtád jön sírni gyakorira, hogy mennyire nyomorult hulladékok a férfiak:) Ha tényleg pofán vágott a barátod, akkor üzenem neki, hogy egy értelmes ember:)
2011. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 BlackSword ***** válasza:

B.angel!!!

Valaki végre egyet ért velem...

2011. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményeteket: B.angel és Black! Válald a következményeket a tetteidért!!!! Ha már ilyet tettél szerintem érdemel az a szerencsétlen akit te a párodnak nevezel, hogy megtudja mit műveltél a háta mögött!!!!! Az ilyen lányokat sosem fogom tudni sajnálni!!!! "véletlenül" nem fog senki megdugni!!! Mindenhez 2 ember és közös akarat kell, föképp a szexhez!!! Elég állatis az, hogy sok ember összefekszik bárkivel ha van benne alkohol!!!! Ha meg csak úgy érzed "jól" magad egy buliban, hogy a sárga földig leiszod magad és utána még hülyeséget is csinálsz, akkor az arra utal, hogy az iQd=a cipőméreteddel!!!!!
2011. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 B.angel ***** válasza:

:) Miért ne értenék egyet? A legnagyobb igazságot mondtad! Aki nem ért veled egyet, az hülye!

Amúgy te lány 17! Pont most néztem egy kérdéshez írtál (megcsaltam 7x a barátnőm..), hogy milyen undorító féreg a srác. Te most mit képmutatóskodsz akkor? :) Ugyanolyan vagy, az nem számít, hogy egyszer, vagy százegyszer teszed meg. A lényeg egy és ugyanaz, gerinctelen féreg vagy!

2011. aug. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!