Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régebben (4 éve max.) volt egy srác aki mindig jött a szomszédba. 2 évig összejártunk (én,ő, és a 2 szomszéd srác). Nagyon beleszerettem, ő is belém. Akkor ezt még nemtudtuk, egyikünk se vallta be a masáknak :/. Rengeteg közös "élmény" volt. Olyan jó visszaemlékezni :$ .Eltelt azóta 1-2 év, tetszett is 1-2 srác.. de még mindig szeretem Őt. Egész nyáron "figyelgettük" egymást.. elég sokszor :D. Tegnap felmentünk a hegyre a barátnőmmel, és amikor jöttük hazafele (de még fentvoltunk) megkérdezte , hogy nem iszunk-e valamit.( a srác 2 haverjával volt). Mi kicsit bunkón rávágtuk: Nem. Utána megkérdezte nem eszünk e valamit. Arra nem válaszoltam. A barátnőm mondta, hogy nem. Nagyon bántam, hogy nemet mondtam :/ De már mindegy.

A kérdés az, mit tudnék csinálni? Sokszor szoktak fentlenni a hegyen, talán miis járjunk többször fel? Ráírni nem nagyon merek fb-n. :S

ui. Bocsi ha kicsit hosszú lett :S :D.


2011. aug. 17. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt utálom, amikor ilyen csúnyán válaszolnak a lányok.


Amúgy simán ráírhatnál fb-n. De ha nagyon érdeklődne irántad magától megtenné.

2011. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 twinky ***** válasza:
Legkozelebb mondj igent!
2011. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiengesztelésül amikor jön hazafele,ha meglát és kiabál: Feri vagyok a hegyről leszophatsz egyböl. mondj igent.
2011. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
-.-.. Nem Ferii xD.. Köszi az eddigi válaszokat! :P
2011. aug. 17. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!