Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire közelednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire közelednétek egy 180 centis lányhoz?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztalom, hogy a nálam alacsonyabb pasik nem nagyon mernek odajönni hozzám. Viszont nagyon sok magas pasi (180 felett) az alacsonyabb lányokat részesíti előnyben. :/

Ti hogy vagytok ezzel?


(Amúgy a 180 centimet ne úgy képzeljétek el, hogy nagydarab vagyok :D inkább sovány és formás)


2011. aug. 17. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy a 180 cm-hez?

Amúgy ne idegeskedj ezen, fogadd el magad ilyennek, amilyen vagy. És magassarkút ne vegyél fel :D

Én is magasabb vagyok nálad pár centivel, így nem lenne kifejezetten zavaró. Ha nálam magasabb lennél, akkor azt mondom az már nem a legjobb, azért mégis a férfi legyen magasabb...

Van egy ismerősöm srác, ő 165 magas. Ő is hasonló helyzetben van, mint te, nála meg ugye az van, hogy már azoknak a csajoknak se jön be, akik ugyanolyan magasak, mint ő. Szóval nem csak a pasik válogatnak ilyen téren.

Írod, hogy az alacsonyabb pasik nem mernek odamenni. Elfogadnál magadnak egy alacsonyabb pasit barátként, mondjuk aki 170, most őszintén?

2011. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Én nagyon örülnék egy 193 centis pasinak :D

Utolsó: Nem tudom hány kiló vagyok, 60 körül...de nem szoktam méregetni magam, mert nincs bajom az alakommal :)

170 centis pasival semmiképp nem jönnék össze...

A volt barátom 177 körül volt, de nála csak azért nem zavart mert elég izmos és kigyúrt volt és ez kompenzálta :D

2011. aug. 17. 18:25
 13/17 anonim ***** válasza:

:)

Igen, az sokaknál kompenzál sokmindent :D

2011. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én maradok a 4 magos i7 mellett, 4,07 Ghz :)
2011. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
kockák... xD
2011. aug. 17. 19:04
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne hátrány.
2011. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A volt barátom 177 körül volt, de nála csak azért nem zavart mert elég izmos és kigyúrt volt és ez kompenzálta :D


Szerintem menj a k. a.nyádba.

2013. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!