Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a pasinak, hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival, aki elhívott magához, nem is titkolta miért. Gondolom értitek. Én pedig elmentem, mert már egy éve nincs barátom, kellett valaki. Viszont tegnap közölte, hogy ő többet akar, nem gondolta, hogy ez lesz de kellek neki. Én a távolságra hivatkoztam, mert nem akartam megbántani azzal, hogy nem jön be, és nem akarok vele kapcsolatot. Most viszont azt mondta, hogy ideköltözik hozzám pestre, a távolság ne legyen gond. Mit mondjak neki? Nem akarom megbántani azokkal amiket az előbb írtam. Tudtok valami kíméletes szöveget? Nem akarom lerombolni az önbizalmát.
2011. aug. 17. 23:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Mondd, hogy nem szeretnél most egy komolyabb kapcsolatot, mert "élni" szeretnél.
2011. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a legjobb mindig ha őszinte vagy. Semmi értelme hazudozni, mondd el neki az igazat, mindenkinek úgy lesz a jobb.
2011. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy "sajnálom, de nem tudom viszonozni az érzéseidet".
2011. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Közöld vele, hogy a jövőben is kefélhettek, és emiatt egyáltalán nem várod el, hogy feleségül vegyen és pont!
2011. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jók mind, de írhattok még. Tudom, hogy az őszinteség lenne a legjobb, de egyszerűen nem vagyok képes lerombolni az önbizalmát az igazsággal. Mert az az igazság, hogy nem tetszik, nem vonzódok hozzá, a stílusa sem tetszik és sokkal jobbra számítottam.
2011. aug. 17. 23:38
 6/21 A kérdező kommentje:
De az a gáz, hogy nem akar már csak úgy semmiféle testi kapcsolatot. :D Én mondtam neki, hogy nyugodjon meg nem bántam meg semmit, nekem ez így jó. De azt mondta, hogy neki nem, én kellek stb stb.
2011. aug. 17. 23:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért feküdtél le vele :S

Azt megértem, hogy szükséged volt valakire szexuálisan, ember vagy te is, na de nem is tetszik, és nem is vonz.

Hallgass rám. Ha szexpartnert választasz,válaszd a tökéletest. Ha a lelke nem kell csak a teste és a teljesítménye, akkor az legyen patent.


A pasinak meg ne vágd az arcához ezeket,egyszerűen csak mondd meg,hogy nem vagy belé szerelmes és nem is tudnád szeretni.

2011. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ha tetszene egy pasi és vonzódnék hozzá akkor nem feküdnék le vele rögtön. Sőt csak nagyon soká, mert nem akarom, hogy másnap azt mondja, viszlát ennyi volt. És ha tetszik valaki nyilván komolyabbat is akarok tőle nem csak szexet. Ezért én úgy vagyok vele, hogy akihez vonzódunk az nem lehet szexpartner mert csak koppanás lesz a vége.
2011. aug. 17. 23:45
 9/21 anonim ***** válasza:

Ahh, értem.

Én másképp látom, szerintem az való szexpartnernek, aki csak tetszik, de nem érdekel "belülről". Szóval csak fizikai síkon passzolunk, lelki síkon nem.


Nem hülye egyik sem, hogy egy alkalom után elküldjön, ha ut neki másik alkalom is.

2011. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hűha, ilyen nők vannak?! Nem tetszik, nem vonzódom hozzá, és lefekszem vele rögtön? Hova süllyed ez a világ ....


Mondd meg neki őszintén, hogy jó volt a szex (pedig nem volt jó, ha jól értem?) de nem vagy belé szerelmes. Ettől nem fog az önbizalma lerombolódni.

2011. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!