Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy pasinak hogy nagyon nagyon nagyon bejön? Segíítsetek lécci lécci!

Figyelt kérdés
Pasi az áldozat.
2010. jan. 26. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon, nagyon, nagyon bejössz!
2010. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyon tetszel,szép vagy nagyon férfias vagy csodálatos vagy.
2010. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon nagyon nagyon bejössz.

Am csak állj oda elé. És mond meg neki, hogy úgy érzem többet érzek irántad. Ha félénkebb akkor próbáld úgy, hogy ne 5m -e legyenek a barátok mikor ezt mondod neki, mert úgy lehet azt hiszi, hogy csak szórakozol vele.

2010. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne mondd el neki.....!!!!!

Tudom lehet mar beleorulsz ebbe, de a ferfiak szeretnek vadaszni....valahogy rasegithetsz, ereztesd vele hogy neked fontos tobbet jelent stb...de hagyd meg neki hogy eloszor o jojjon elo azzal hogy bejosz neki es mi lenne ha osszejonnetek.:)

Amugy nezd meg a csuf igazsagot-nagyon jo film....mi nok sokat tanulhatunk belole.....:)

21L

2010. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan a rákból szeditek, hogy szeretünk vadászni? Komolyan! Cosmo, nők lapja, bravo girl? Szeretünk vadászni, de ez annyiban kimerül, hogy a sok csaj közül kiválasztjuk melyik tetszik. Talán még annyi belefér a vadászösztönbe, hogy ne első randin adja meg magát (nem feltétlen szexre gondolok, csók vagy bármi), de ha bejössz neki, akkor is be fogsz jönni, ha elmondod neki, hogy ő is neked. Égessétek már el ezeket a hülye újságokat!
2010. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó jogos!!sok hülyeség amit terjesztenek ilyen szenny médiákban,fúúúj,ha tetszik mondd el nyugodtan ,ami a szíveden az a szádon!!
2010. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21:27 est énis támogatom! tökéletesen igaza van!
2010. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is marhaság!

Inkább valahogyan mond el neki, de inkább négyszemközt, mert ha barátok előtt teszed, az nem túl eredményes.

Bárcsak egyszer egy lány mondta volna ezt nekem! Én nagyon örültem volna neki!

Próbáld meg, ha te is bejössz neki akkor királyság, ha meg nem, akkor majd lesz másik!

Én neked szurkolok! Hajrá!!!

2010. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!