Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nem szeret csókolózni?

Figyelt kérdés
Mondjuk nyálasnak tartod, nem esik jól, ha jól esik is csak ritkán, inkább elhajolsz ha a barátod/barátnőd meg akar csókolni, nem lelkesedsz érte... vagy ezek csak azért vannak mert nem vagy elég szerelmes?
2011. aug. 18. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elhajol valaki a barátja barátnője elől az már régen rossz :D de amugy szeretni szeretek de nem a kedvenc időtöltésem inkább az ilyen sok puszi adós smárolást kedvelem az ilyen nagy nyálas az nem mindig esik jóól :D hát röviden ennyi
2011. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nálam a csók az már intim, mert a barátaidat se lesmárolod:D

de én is jobban szeretem az apró puszikat és kisebb smárokat, ami túl nyálas és a végén nagyot cuppan húú falra mászok a cuppogástól:D

2011. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább csak azért van mert szopás után nem elég a csók :\
2011. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszolóval.( :

Én sem nagyon szeretem a nagyon nyálas csókolózást, inkább a sok pusziadósat.( :

2011. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen.A csók valamennyire.tényleg intimebbdolog és a barátaiddal nem csókolózol.Az,hogy kivel mennyire jó vagy rossz az szerintem a vonzalom mértékétől is függ.
2011. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeretnék csókolózni, de eddig sajnos még nem találtam hozzá partnert. :(
2011. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek nemtom miért persze csináljuk de nekem nem jelent semmit nem érzek semmit :/ nem rossz csak olyan semmilyen.

16/f

2011. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem tegnap smárolt le a pasim, pedig tudja hogy még sosem csókolóztam. De sok nyállal volt a "csók", s olyan undoritó. Halnak éreztem magam :S. Ilyet nemszeretnék átélni, ezért mondtam neki azután hogy nem szeretek csókolózni. Erre ö mondja hogy ö pedig imád, s ha nem akarok csókolózni vele, akkor szakitunk. S igy vége van :/


18/l

2011. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!