Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan lányt aki szereti ha kényeztetik, aki szeret érzékien csókolózni? 30éves srác!

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Mert ilyen igényekkel szerintem te legbelül meleg vagy.
2010. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert az ilyen lányok kihaló félben vannak.sajnos!Ahogy az érzéki,romantikus srácok is.

Amúgy meg szerintem rossz helyen ismerkedsz.Disco?Na ott nem is fogsz ilyet találni...

2010. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert srác és nem férfi
2010. jún. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ari pasi lehetsz nagyon:Ds ez manapság ritka..de sajnos csajok sincsenek sokan akik még hisznek a romantika feelingben..de vhol biztos van ilyen:)
2010. jún. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én szeretek érzékien csókolózni, bár nem vagyok az a romantikus fajta, épp ellenkezőleg.

Biztos vannak még lányok, akiknek ez bejön csak keresni kell.

Én se nagyon találok olyan pasit, amilyet szeretnék bár nekem elég furcsa igényeim vannak. De a tied normálisnak tekinthető, szóval ne add fel a keresést :)

2010. jún. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lányt keresek, a Kérdező nincs egyedül!


32/F

2010. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen lány vagyok....romantikus,érzéki és szerintem nem én vagyok az egyetlen, szerintem még vannak ilyen lányok:D
2010. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

engem is zavar ez a 30éves srác szócska.. TE már férfi vagy, lehet, hogy nem férfiasan vagy érzéki...


21/l

2010. júl. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én pont ilyen vagyok,amilyet leírtál,szivesen ismerkednék veled,csak picit fiatal vagyok hozzád...
2010. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem sikerül ilyet találni? Nekem sem.... én 2 évvel vagyok idősebb Nálad, kedves Kérdező.

Pedig nagyon finoman bánnék a barátnőmmel, ha lenne...

2010. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!