Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nem szeret csókolózni?

Figyelt kérdés

Én még sosem csókolóztam és nem tudom elképzelni még ,hogy mi lehet olyan jó benne.Aki nem szeretcsókolózni az miért nem szereti?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jún. 24. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi leszek:DD
2011. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a szájra puszit előnyben részesítem.

ha kérded miért, azt mondom: "csak":P

Nálunk a csókolózás a szeretkezés része, napközben inkább szájra puszi van. A párom eleinte furcsállotta, de most már átállt ő is a sötét oldalra:D

Nincs oka, egyszerűen nálunk így alakult, prefelálom a szájra puszit mert szeretem ahogy összeérnek az ajkaink...mondjuk a csókolózás esetén is összeérnek de az más...:P


21-L (4 éve együtt)

2011. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok, persze akkor igazán jó ha szerelmes vagy... én szerelem nélkül képtelen vagyok csókolózni..:S de most nagyon szerelmes vagyok... szóval...:D
2011. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én is csak akkor tudok csókolózni, ha szerelmes vagyok, de ha nem akkor max szájra puszit bírok adni.
2011. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek. Szerintem olyan, mintha bekapnál egy meztelencsigát. Persze a párom minden érintése jól esik, szóval vele mehet, de ha más adná, biztos, hogy a hányinger kerülgetne. Mi is inkább szájrapuszit adunk.
2011. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi is szájra puszizunk,nagyon ritkán van csók(ha szex van).Amúgy szerintetek aki hosszabb ideig nem csókolózik,az elfelejti hogyan kell?

5éve vagyunk 1ütt.

24/L

2011. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt,én sem szeretek csókolózni.
2011. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én nem szeretek, hogy miért azt nem tudom. A párom az elején haragudott ez miatt, de mostanra már beletörődött.
2011. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretek. Inkább szájrapuszi párti vagyok én is.

26/nő

2011. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én imádok csókolózni.. Ha nem vagyok szerelmes akkor is (igazából még sose voltam szerelmes). Jó persze számít azért hogy kivel, de nagyon jóóó. Azt nem tudom elmondani miért:D


Ja és nem félj attól hogy nem fog menni.. Ilyen nincs. Csak (ha lány vagy) mindig legyen nálad ajakápoló mert nagyon szar ha ki van száradva a szájad.. báá.. ha fiú vagy akkor is csinálj valamit :D

2011. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!