Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarok folyton szexelni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok folyton szexelni? Hogyan csökkenthetném a vágyat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen egész nap csak szexelnék, ha meglátok valahol egy szép lányt akkor onnantól kezdve egész nap a szexre gondolok, többször szoktam magamon segíteni naponta, ha van barátnőm akkor vele szexelek, de legutóbbinál is 2-3 naponta volt rá csak igénye.Nekem meg ez így kellemetlen, hogy folyton a szex jár az eszemben, főleg akkor vagyok kanos ha olyan lányt látok akinek széles a csípője vékony a dereka és nagy mellei vannak, tehát az ilyen 60-65 kilós van mit fogni rajta típusúakra nagyon kanos leszek.

Mi a megoldás?Nem akarok sokat szexelni még ha akadna is partner rá, naponta egy az szerintem jó lenne, hiába igényelném sokkal többször.

Tudnátok valami potencia csökkentőt ajánlani?

21f


2011. aug. 18. 03:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hashajtó+altató
2011. aug. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 twinky ***** válasza:
Potencia csokkento: Geronazzo Maria...
2011. aug. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kasztráció
2011. aug. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cody78 ***** válasza:
Csapd rá az ajtót.
2011. aug. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 atoszse válasza:
Gondolj nagyanyádra...
2011. aug. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!