Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom legjobb baratja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom legjobb baratja ugyerzem ha nem is nagyon, de kicsit belemszeretett? Buntudatom van, mert bennem van a "mivan ha erzes". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mielott lehordanatok, masfel eve vagyok a parommal, igazan szeretem, es O is engem...Van egy baratja, aki majdnem rokon is, szoval nagyon joban vannak. Mindig is joban voltunk a sraccal, miota ismerem, mostanaban eleg sokat beszelgettunk, baratok vagyunk, ennyi...ugy vettem eszre a mondandoibol, hogy kicsit tobbet is erez, mint baratsag. Tisztessegtelen lenne a parommal szemben, es nagy szemetseg, ez biztos, es nem is gondolkodom megcsalason, szakitason stb. Amugy sem vagyok z a fajta aki megcsalok, hazudok, hitegetek...megis ugy kicsit bezgeti a csoromet...lehet, hogy csak belegondolok a dolgokba? s igazabol semmi sehol...

A parommal mostanaban sokat vitatkozunk, nagy a nyomas rajtunk...de igazabol szeretjuk egymast.

A masik srac meg egy tenyleg jo barat, ennyi. de akkor miert van a "mivan ha erzes" bennem?

19-Lany


2009. ápr. 14. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
azet mert tenyleg tetszik neked a srac es azert szivesen kiprobalnal vele is egyutt lenni, de igazad nagy szemetseg lenne a paroddal szemben ha szakitanal vele egy masik sracert, aki raadasul az egyik baratja.
2009. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem nem tetszik nekem, "ugy" nem...csak a "mivan ha" jatszodott le bennem. Lehet h csak velem van a baj most, vagy csak ebben a pillanatban mert epp volgyben vagyok a parommal?! fene tudja...

koszi a valaszod

2009. ápr. 14. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Csak az illető srác nem haver. De én sem csalnám meg soha. Semmi nem lehetne köztünk. Csak tetszik és magamban tartom hogy tetszik, de néha elgondolkozom. Igazából ad egy kis izgalmat és semmi több. Ez nem bűn, mondjuk az én kapcsolatom már sok éves, de ilyen mindenkinek van pár év után, hogy gondolatban..néha... A baj akkor van ha túl sokat gondosz rá, vagy uyge ha valakinek nem csak gondolatban.. De mivel nem tartassz itt, nincs gond. Mondjuk ha jóban vagytok vele, akkor én picit elkezdenék a helyedben távolságot tartani, visszafogottabb lenni.
2009. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi:) valoszinuleg errol van szo.
2009. ápr. 15. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!