Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem r*banc az, aki fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem r*banc az, aki fiatalon szerelmes egy idősebb férfibe! Én is az vagyok, de nem d*gni akarok, csak szeretem és vonzódok hozzá. Miért, nem lehet ilyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 17:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
Majd elhagy egy vele egykorú nőért, aztán meg rinyálsz, hogy minden pasi szemét.
2011. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
29%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2011. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Ömm, most miért kiabálsz? o.O

Én 14 voltam, amikor a barátom 23,

most 22 vagyok, ő meg 31 lesz...


Még mindig együtt vagyunk. Volt anno egy kis gond, de már minden oké.


Én alapból nem foglalkoztam mások véleményével... Én tudom, meg Ő, hogy mit szeretünk egymásban. Elhiszem, hogy egy kívülállónak ez furcsa, de nekünk természetes volt mindig minden.


Aki meg előítéletesen ribancoz le, vagy fogja arra, hogy "mert biztos a pénzre mész" és társai azzal főleg nem kell foglalkozni, neki csak savanyú a szőlő, lehet éppen azért, mert egyáltalán nincs sikere a nőknél... Értelmes, egészséges ember nem foglalkozik a másik ember életével... Erre mondják, hogy előbb a saját virágaid gondozgasd mielőtt megszólod a másik kertjét...

2011. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
55%

"A NŐK NEM FÉRFIAKBOL VANNAK AKIKET CSAK A VAGYON ÉRDEKEL"


drágám,a mai világban a nők mennek a pénzre,ezt tudnod kéne...vagy te melyik bolygón élsz?????

2011. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
61%
B+ még egoista is xDD
2011. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
65%
mit beszélsz? hogy a nők nem pasiból vannak és nem a vagyon érdekli őket?? jól vagy? szerinted a pasi megy a nő vagyonára? ezt te sem gondolhatod komolyan. lehet hogy te kivétel vagy, de a többség sajnos csak azért van az idősebbeknél mert nekik már van autó, lakás kocsi stb. és egy normális érett férfi a sajátkorosztályában keres nem a béka segge alatt.
2011. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
70%

Egoista is vagy...Kiabálsz is mindenkivel pedig semmit nem tettünk...

Hülye vagy? vagy hülye vagy?:D

2011. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Mennyi idős az idősebb férfi? Mert nem mindegy, hogy mondjuk 23-24 vagy 30+os.

Ha az első kategória még belefér.

A második már necces és ezt tapasztalatból mondom. 17 évesen összejöttem egy 31 éves férfivel és nem működött. Nem voltunk azonos életszakaszban és ez meglátszott a kapcsolatunkon, 2 hónap múlva szakítottunk.

18/L

2011. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

remélem elolvasod a sok idióta válasz adó között, az én normálisnak számító válaszomat. Szerintem nincs gáz. Én is az idősebbeket szeretem, konkrétan fél éve, egy tőlem 12évvel idősebb férfival vagyok egüytt. :)


Soha nem tetszettek akorombeliek. És látod, engem sem hagytak ott, nem csak egy dugásra kellettem, ahogy mondani szokták. Én sosem néztem meg a tőlem 1-2 , évvel idősebbeket, nekem mindig az alap 5-7 maximum 15év volt. Nem tetszenek ezek a felvágós, idióta, mai fiatalok, akik az apuci pénzén vett kocsival menőznek, közben meg semmijük nincs. :) Nem tetszik az életfelfogásuk, nem lehet bennük megbízni(tisztelet a kivételnek) egy 28-30 éves pasi már kiélte magát, ha te is komolyan gondolod, és ha nem adod magad könnyen, hanem küzdenie kell érted, akkor igenis van jövője a kapcsolatnak. ha bármi kérdésed van még, nyugodtan írj privát üzit! :)

2011. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad már nem látod h szivatnak?Lassan már ezen az oldalon nem lesz érdemes kérdezni és ebben a retkes országban maradni manapság!!!!!!!Ne tegyél fel ilyen r.ibanc vagyok-e kérdést mert sok idióta tahó f@szhuszár jön és úgyis azt fogja mondani én már moderáltam volna őket!De magukat égetik!Te is tudod h ez nem ri.bancság a szerelmet nem korra mérik!De am csak miheztartás végett tényleg mennyi vagy és mennyi a pasi?Mert ha túl idős te meg túl fiatal akkor lehet nem érdemes kezdeni vele.
2011. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!