Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem r*banc az, aki fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem r*banc az, aki fiatalon szerelmes egy idősebb férfibe! Én is az vagyok, de nem d*gni akarok, csak szeretem és vonzódok hozzá. Miért, nem lehet ilyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 17:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Az meg hogy pénz ide, meg lakás oda. Egy normális, érett lány, nő, leszarja, hogy most milye van a pasijának. Ha meg a pénzéért szereti, akkor a pasi időn belül lecseréli, egy szebbre, fiatalabbra, csinosabbra ! ;)Mert megteheti.
2011. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

17:22-es

én 14 és a fiú akit szeretnék 19-20..

szívás:|:/


de a véleményeddel elégedettvagyok és tetszik

2011. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
aki a normális választ írta ,több sorban annak a véleményével értek egyet:)
2011. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%
Miért húzod fel magad a sok húgyagyú köcsögön? Én is voltam szerelmes huszonévesen egy jóval negyven feletti pasiba, aki alacsony volt, kövér, kopaszodó, szegény, nem volt lakása, állása, semmi. Én fiatal voltam, csinos, szép, anyagilag is jól álltam. Szerelmes voltam és kész. Aki nem élte át, nem tudja, aki meg egyszerűen hülye, annak elég büntetés saját magát elviselni. Sz..rd le, ki mit mond.
2011. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

kérdező.


figyelj.


küldenél privátba képet magadról?

Vagy mit szolnál ha msn címet váltanánk,semmit sem szeretnék csak beszélgetni.


mit szólsz?

19F

2011. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy idősebb férfi jobban szereti a "friss húst"... De kedvesaranycsillagom, miért teszel fel kérdést, ha nem bírod elfogadni a választ? Fogd már vissza magad... Mi se írunk nagy betűvel, ami ordítást jelent.
2011. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

hány évesek vagytok?


én 16 évesen összejöttem egy 33 éves pasival. csak pár hónapig működött rendesen. aztán rájöttünk, hogy nagy az ellentét, mást gondoltunk az életről. nem voltunk azonos életszakaszban..


am 17 vagyok. írhatsz privit ha gondolod ;)

2011. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
És végül összejöttetek?
2012. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 CarolineXO válasza:
Én 14 évesen egy 18 évesbe vagyok szerelmes. Nem kor függő.
2012. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!