Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy több országban szinte már természetes, hogy egy férfi szőrteleníti az egész testét, nálunk pedig egy gyantázott férfiláb láttán rögtön b. znak?

Figyelt kérdés

Most őszintén, nem esztétikusabb és higiénikusabb ha az ember nem olyan szőrös, mint egy majom? Vagy csak én gondolom így?


24/F


2011. aug. 18. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

Éntőlem lehet egy pasinak szőrtelen a hónalja (nálam alapkövetelmény), a mellkasa és a nemi tájékon, de nem árt ha van egy kevés, legalább rövidke, úgy fél cm legalább mutatóba, hogy látsszon ,hogy férfi nem pedig kisfiú, de könyörgöm a lába az legyen szőrös! és, hogy egy felettem szóló szavait idézzem: ha szőrtelen lábakat akarok nővel bújok ágyba...

20L

2011. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
14%

csak a sportolóknál nézem el ezt én kb (űszók, kerékpározók, sprinterek pl)

normális férfi ne legyen nő (persze 1-2 helyen jobb ha borotválkozik :D )

2011. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Ófúj... Kinek kéne egy szőrtelen piperkőc?
2011. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%

most őszintén, van akinek az jön be, van akinek nem. nekem bejön a szőr, férfias. nem örülnék egy mindenhol szőrtelen pasinak. ennyi. de ha szerinted az a jó, hát csináld.

20L

2011. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%
Mindenkinek magánügye, de én előbb hányom le magam, mint hogy csupaszkukac legyek.
2011. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
38%
A láb az gáz ,de az intim részeket mondjuk higénia szempontjából jobb borotválni!!
2011. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
92%

2011-08-18 20:05


Ronnie Coleman, Jay Cutler, Dexter Jackson, és még sorolhatnám... egy gramm szőr nincs rajtuk, mégis férfiasak. Az istenverésébe már, ez az alpári maradiság. Nem a szőrzet dönti el, hogy ki a férfias és ki nem.


Fokozom: a legtöbb úszó, sprinter, távol/magasugró szőrtelenít MINDENHOL a jobb sporteredmény érdekében. Igen, egy úszónál tizedmásodperceket számít pl, ami eldönthet egy versenyt.


Még tovább fokozom: már az ókori görögök, rómaiak, és egyiptomiak is szőrtelenítettek. Ők is ezt gondolták esztétikusnak, és a tisztaságot jelképezte. Csak azért, hogy nehogy azt higyjétek, hogy ez valami új divat, mert nem.


Végszavam: milyen férfi az, akinek a férfiassága kifejezéséhez arra van szüksége, hogy szőrös legyen a farka? Nekem erre soha nem volt szükségem. Persze, elfogadom ha valakinek az tetszik hogy szőr van mindenütt, viszont ha valaki csak azért szőrös, mert ettől érzi magát férfiasnak... az nevetségesen szánalmas. Mindenki azt csinál amit akar, akkor szőrtelenít és ott, ahol és amikor akar. Pont. 21. század van.

2013. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%

"Ronnie Coleman, Jay Cutler, Dexter Jackson, és még sorolhatnám... egy gramm szőr nincs rajtuk, mégis férfiasak"


Férfiasak XDDDDD Röhög a vakbelem is, ezek a bazári majmok úgy néznek ki, mint akiknek a seggébe dugtak egy sűrített levegős palackot, aztán megnyitották a csapot :D Inkább nevetségesek :D

2013. márc. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!