Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem baj?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és még tőlem teljesen távol áll azh lefeküdjek vkivel, még 16 vagy 17 éves koromban is . nemtom elképzelni h ez megtörténjen velem, vagy értitek.

még fiúm se volt, csak egy talim. de akkor szerintetek későn érő típus vagyok?


2011. aug. 18. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj levelet:)
2011. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele. és tudod mit? rá is érünk. :) ne légy olyan ribanc hogy már 16 évesen egy teherautó megfordul benned! és főképp ne azért mert a többiek kigúnyolnak vagy ilyesmi. igenis légy rá büszke!!!!

16/L

2011. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
te vagy a normális:) hidd el sokkal többen fognak felnézni rád, mint hiszed:) büszke lehetsz magadra:) és én is az vagyok rád!:)
2011. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nembaj, sőt!
2011. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval egyetértek.
2011. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) csak manapság annyi lány megteszi ilyen 16-18 éves korában, és nekem még pasim se volt, még a csókolózást se tudom hogy hogy kéne
2011. aug. 18. 21:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!