Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási őrültséget csináltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási őrültséget csináltam, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. A legjobb barátnőmnek nyár elején lesz az esküvője, már 4 éve együtt élnek a vőlegényével.

Kb egy hete házibulit rendeztek, ahol a barátnőm kicsit sokat ivott, így már korán aludni ment. Mindenki hazament, én ott maradtam aludni, már korábban így volt megbeszélve.

Nem értem hogy történhetett, de egyszercsak egymásnak estünk a vőlegényével és...megtörtént a dolog..

Szörnyen szégyenlem magam, mindketten részegek voltunk, normális esetben ilyen soha nem történhett volna meg.

Én is elítélem magam..Tudom, hogy a vőlegénye csak őt szereti, de képtelen vagyok hazudni a barátnőmnek..Viszont az si biztos, ha ezt megtudja, rögötn lemondja az esküvőt és szakít.Kérlek most ne ostorozzatok, csak segítsetek, mit tegyek?


2009. ápr. 15. 10:02
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem semmit. A kedves vőlegénnyel azért megbeszélném a dolgot. Remélhetőleg ő is tanult belőle, és így ez többet nem fordul elő.

Egy kapcsolatot ezért nem zúznék szét. Ahogy magadról tudod, hogy normális fejjel ilyet nem csináltál volna, ugyanúgy feltételezheted a fiúról is, hogy nem ez a megszokott viselkedése.

2009. ápr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
77%

A bűntudat egy teher, és ha elmondod, akkor könnyítesz magadon. Szerintem, hogyha már belegázoltál egy ilyen szép dologba, az a minimum, hogy ezt a terhet magaddal cipeled, és nem zúzod szét még jobban a barátnőd életét.


A vőlegénnyel mondjuk én is beszélnék, mert tudni akarnám, hogy akkor most tényleg szereti-e a barátnőmet. Ki tudja, hányszor csinált már ilyet. Ettől függően dönts, hogy mit teszel. Ha úgy ítéled, hogy ez egy egyszeri dolog volt, és a vőlegény is nagyon megbánta, akkor inkább hallgass.

2009. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván nehéz, mert így is úgy is elveszíted a bnőd barátságát. Ha hallgatsz akkor kerülni fogod a lelkiismereted miatt,és ha mégis kiderül akkor jajj neked, de ha elmondod, akkor is útálni fog, de legalább megmenthetnéd egy keserves házasságtól esetleg válástól.( Milyen házasság már az amelyik megcsalással, hazugsággal indul? Mi a biztosíték, hogy a lagzin- meg máskor- nem lesz a srác beállva, és nem ismétlődik meg ez ismét?)Így egy kicsit könnyíthetsz a lelkeden, s lehet, hogy a bnődnek is megadod az esélyt, hogy másodjára jól döntsön.
2009. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
90%

beszelj a volegennyel h o mit szeretne tenni illetve h volt-e meg ilyen eset, h szereti-e igazan a baratnod. ha ugy latod o is nagyon banja, egyezzetek meg h SENKINEK nem mondjatok el, de akkor tenyleg senkinekm ert az ilyesmi mindig kitudodik. jelenleg ez tunik a legjobb megoldasnak.

viszont a jovo kifurkeszhetetlen es van ra esely h a kesobbiekben valtozasok lesznek es a baratnod vhogy megtudja es az megrosszabb lesz mintha most mondtad volna el neki.

nem ertem h ihattatok annyit h ilyet tegyetek. de a volegenye sem lehet semmi ha ilyeneket csinal az eskuvo elott..... :-|

az a baj h ebben az esetben mar nem lehet jot tenni. csak kevesbe rosszat. ha ugy gondolod bldogok lesznek egyutt es megbizhato a volegeny, ne mond el.

2009. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
91%

előttem szóló, nem értek egyet veled. Én ugyan nő vagyok, de miért kell a fiúk ról mindíg azt feltételezni, hogy rosszabbak mint a nők?

A kérdezővel is megtörtént, hogy igazából "akarata ellenére" (józan fejjel nem tett volna ilyet) csinált valamit, amit utólag megbánt. Miért kell e fiúról azt feltételezni, hogy nála nem ez volt a helyzet, miért kell az mondani, hogy ő meg fogja úgyis csalni a feleségét?

Nem értem

Én úgy gondolom, hogy ez mindkettőtöknek inkább nagy tanulság volt. Úgy gondolom, hogy mindketten tanultatok belőle és úgy gondolom, hogy jó, hogy ez most esett meg és nem az esküvő után.

Ha a fiúval beszélsz és egymás szemébe tudtok nézni azzal, hogy nagy barmok voltunk, spongyát rá, akkor a barátnőddel való kapcsolatodban sem lesz probléma.

Te ismered a fiút, azt mondod tudod, hogy csak a barátnődet szereti. Akkor beszélj a fiúval, nevessetek a hülyeségeteken egy jót és felejtsétek el.

2009. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
64%
bocs nem előttem szóló, hanem 10.19
2009. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
90%

Nagyjából elmondták előttem, amit én is akartam volna mondani.

Én is először a sráccal beszélnék, és mindenképp közösen döntenék.

Lehet, hogy ő nem is emlékszik tisztán? Lehet, hogy nem is volt annyira súlyos a dolog, mint érzed? Lehet, hogy te sem emlékszel pontosan?

Mindenképp keresd meg, és puhatold ki, ő mire emlékszik, és ennek fényében beszéljétek meg a dolgot.

Ha még így is kész elvenni a barátnődet, és abban egyeztek meg, hogy ez köztetek marad, akkor nem kell félni. De ha azt mondja, visszalép az esküvőtől, és/vagy bevall mindent a barátnődnek, akkor ezt a vallomást mindenképp együtt tegyétek meg. Szerintem.

2009. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!A fiú is teljesen padlón van..azt mondja, nem tud elszámolni a lelkiismeretével így, s nem tud egy házasságot így elkezdeni.

Szerinte muszáj őszintének lennünk, akkor is, ha óriási balhé lesz.De képtelen a templomban igent mondani azok után, ha ekkorát hazudunk.

De ebbe belehalna a barátnőm, már dolgoznak a babán, tényleg az egész életét ezzel a fiúval képzeli el.

Nagyjából emlékszünk amúgy a részletekre is...mégis akkor sodort minket valami,nem gondolkodtunk..csak a végénél, mikor ott feküdtünk esett le mit tettünk..

2009. ápr. 15. 10:41
 9/54 anonim ***** válasza:
98%
Miért ne lenne benne ez is a pakliban? Aki hűséges az részegen is az, van már ebben tapasztalatom elhiheted. A legjobb haverom- akkor már 6 éve volt együtt a bnőjével- hihetetlenül vonzódtunk egymáshoz, szinte izzott a levegő közöttünk mindig, de sosem léptünk semerre, mert komoly kapcsija volt. Egyszer elmentünk kettesben bulizni, jól beivott, én viszonylag "tiszta" maradtam. Az ágyban kötöttünk ki,ésmajdnem megtörtént. Soha előtte nem vágytam semmire annyira,mint rá és viszont. De nem tette meg. Sírt és bocsánatot kért, és együtt aludtunk. Őrület volt a javából, a foghúzás semmi ahhoz a kínhoz képest amit akkor éreztem. Másnap eltűnt az életemből, mert túl nagy volt a kísértés. Azóta az a lány a felesége, és őszintén irígylem, mert igazából ilyen ember az aki megérdemli, hogy felesége legyen, aki ilyen helyzetben is tud hűséges maradni.
2009. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindenképp el kell mondanod! Nem te tetted tönkre a házasságot, hanem a fiú, te csak a barátságotokat. Ha nem mondjátok el, akkor is. Nem akarlak ostorozni, mert látom, hogy megbántad, de ezen már nem tudsz változtatni, meg kell próbálnod a helyzetből a legjobbat kihozni. Ne azért mondd el, hogy jaj később megtudhatja, és ne is azért, hogy a saját lelkeden könnyíts, ezek mind önző és gusztustalan dolgok lennének, ugyanúgy, mint amit tettél. Ha változtatni akarsz, mert őszintén megbántad és nem akarsz ilyen lenni, akkor azért mondd el, mert ez az igazság és joga van tudni...
2009. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!