Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen testű srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen testű srácok tetszenek? Izmos, vékony.

Figyelt kérdés

linkelek egy képet: [link]


kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy milyen irányba lenne érdemes fejlődnöm


2011. aug. 18. 22:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Lássuk csak:

kb 17% testzsírod van, olyan 177körül lehetsz, hozzá meg kb 68kg. A karod kb 34-35cm lehet.

Bocs, de nem nagyon látszik, hogy komolyan edzenél, de ahhoz képest itt elég jó véleményeket kaptál.Volt egy fiú kb 2 hete itt gyk-n, és feltett képet. Nem bántani akarlak, de a gyerek sokkal jobb formában volt nálad, és még is nagyon lehúzták(ropi kart írtak, amikor 39-es volt neki, 180 egynéhány centi volt és 90 kiló és azt írták rá, hogy giliszta meg hurkapálca:) ) Kíváncsi vagoyk, mit írnának ide neked:D


19/L

2011. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szerintem jó!

amúgy ilyen jön be:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 An Ti válasza:
csajok? és az emo? :D :$ az mennyire jön be ? :D :$
2011. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

nem mondtam,hogy nagyon keményen edzenék, ez az alap nagyjából+ kicsi munka:) most szeretném elkezdeni az igazi edzést, csak érdekelt mások véleménye, ha 20an azt írták volna,hogy fúj izmos vagyok,zsírosodjak még, akkor azért elgondolkodtam volna:) ugye érted...

amúgy elég jól tippelsz

2011. aug. 18. 23:33
 15/19 anonim ***** válasza:
ja igen és sose térj át arra a szűk pólózásra mert az nagoyn gáz sztem!:)
2011. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

emo?

magyarul akiknek semmi egyéniségük nincs, csak mennek a "divat" után, ami nem is az. magukra erőltetnek egy imázst ami "belülről jön" ugye mindnkinél. nagyon gáz ha egy fiú elmegy a fodrászkához és befesteti feketére a haját, kifesti a szemeit.. és azt reklámozza hogy uitálja a világot.. komolyan mondom ha abuddhizmust nyomnák a TV2-n, meg a bRAVO magazinban, akkor mindenki gyöngyöt fűzne a hajába, és szandálban járna, mantrát mormogva a metrón..

amúgy ezek az emogyerekek úgy néznek ki mint egy 8 éves kifiúk.. ha maj egy 8 éves kisfiút akarok, akkor 8 évessen fogok járni:

[link]

[link]

2011. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

hát nekem mondjuk kb az ilyen testalkat jön be mint a tied. nem szeretem egyáltalán azt amikor már kockás a has. vessenek rám követ, de nekem kicsit undoritó :D

az emókról meg annyit hogy szerintem az tök jó ha valakinek van egy stilusa. csak ne legyen b*zis emós(kivéve ha ténlyeg meleg, de akkor ne sértődjön meg a beszólásokon... :) )

2011. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
húzd ki magad és nagyon jól nézel ki:D
2011. aug. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szerintem ez marci!
2011. aug. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!