Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3. -nak házaspárhoz? Kockáztas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. -nak házaspárhoz? Kockáztassak?

Figyelt kérdés

Egyik kolléganőm vette fel a napokban, hogy a férjével szívesen bevennének egy nőt 3.-nak, és rám gondoltak. Érdekelne -e? Nem tudom mit válaszoljak.


Valahol foglakoztat a gondolat, kíváncsi vagyok. De férjnél is vagyok. A férjem háta mögött nem tenném meg. Tudom, hogy ő erről nincs jó véleménnyel. De annyira szeret, hogy mindent megtesz a kedvemért, mindig hozzám igazodik, így lehet hogy erre is igent mondana.


De attól is tartok, ha megkérdezem, attól függően, hogy igent, vagy nemet mond, én belemegyek-e vagy sem, mit fog rólam gondolni utána, csak a felvetés miatt is. Esetleg ha igent mond, és elmegyek a kolléganőmhöz, megromlik-e a kapcsolatunk. Szerintetek megpróbáljam?


2011. aug. 19. 00:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
ohhh ti kibszott ösztönlények...mikor pusztultok ki?
2011. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

21:17


férfi/nő vagy?

2011. aug. 21. 14:19
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
neked hogy esne ha a férjed 2 nőt meghúzna?? akár az engedélyeddel akár nélküle? ne érts félre én nem oltani akarlak, de a HÁZASSÁGBAN az is bennevan hogy hogy nem fekszünk le más férfival+a feleségével.
2011. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
utolsó, ha én lennék az egyik, nem bánnám :-)
2011. aug. 21. 20:30
 15/15 anonim ***** válasza:
abban szerintem a férjed is benne lenne :)
2011. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!