Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban már nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már nem is érték egy fiúban, ha őszintén, szívből tud szeretni egy lányt, és romantikus?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, még sincs barátnőm. Nem sajnáltatni szeretném magam, és tudom hogy a nagy átlagnak a bulizós pasi kell, de kíváncsi vagyok, van-e még olyan lány, aki az olyan fiúkat favorizálja, amilyen jellemzők alapján leírtam.
2011. aug. 19. 01:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
hát rábasztál..zéró tolerancia..utálják a b*zikat..ez van sluszpassz.
2011. aug. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Én is hasonló fiú vagyok, mint te és nekem sincs bnőm. :(
2011. aug. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
lol
2011. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 szamóca.. ***** válasza:

nem lehet hogy mellé bojtocska van a papucs orrán?

és méééért gondoljátok hogy a "bulizós" kizárja az iylen tulajdonságokat mint hogy tud szeretni?:D

2011. aug. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
ha nem mond igent a lány akkor nyugodtan b@szd pofán, azt szeretik miközben a klotyóban dugják öten hatan heten
2011. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%

01:07..mi csak 3an szoktuk..annyian férünk be.


"és tudom hogy a nagy átlagnak a bulizós pasi kell,"

Akkor nem jól tudod..mert a pénzesek kellenek.Meg a b*zik.

2011. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 böiler ***** válasza:
Szamóca, én csak téged akarlak. :'(
2011. aug. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Cicabogár, ha jól nézel ki, akkor tiéd a világ, ha nem, akkor buktad. Képet kérek szépen.^^

Amúgy meg találd meg valahol a középutat. Szóval tök jó, hogy nem vagy kőbunkó, viszont rosszul lennék tőled, ha azzal kezdesz ismerkedni, hogy szeretsz én állandóan nyáladzol. A romantika alatt nem azt értjük, hogy "szívem szeretlek, mindig szeretni foglak mert összetartozunk és blablabla", hanem az érzékiséget. Természetesen lehetsz kedves is, sőt kell is, hiszen minden lány szereti a gyengédséget. De néha elérhetetlennek kell lenned, viccesen oltogatnod, és időnként elbizonytalanítanod a lányt, hogy még szereted-e. Ne ess túlzásokba, de ha ott egy kedves srác, aki szereti és bármikor ott van neki, azt egy lány hamar megunja.

Igenis érték. De azzal kelted fel a legjobban a figyelmét, ha először mutatod, hogy talán akarsz tőle valamit, aztán visszavonulsz, és így tovább.:D Na de ha szeretnél, írj nekem privit, ott is beszélgethetünk. Szóval legyenek pillanatok, amikor elmondod neki, mennyire szereted, legyen, amikor nem szavakkal, hanem tettekkel kommunikáltok, és legyen meg a kellő izgalom.:D

2011. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 böiler ***** válasza:
Én is küldhetek képet? Hogy megmond mennyi az esélyem Szamócánál. LÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉCIIIIIIIIIIIII!
2011. aug. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 szamóca.. ***** válasza:
te még élsz böilerbéjbi?:D rég láttalak
2011. aug. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!