Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban már nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már nem is érték egy fiúban, ha őszintén, szívből tud szeretni egy lányt, és romantikus?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, még sincs barátnőm. Nem sajnáltatni szeretném magam, és tudom hogy a nagy átlagnak a bulizós pasi kell, de kíváncsi vagyok, van-e még olyan lány, aki az olyan fiúkat favorizálja, amilyen jellemzők alapján leírtam.
2011. aug. 19. 01:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, barátnőm szeret. Egyidősek vagyunk.

17/F

2011. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Dehogynem érték! Én is a romantikusabb fajta lány vagyok, és kifejezetten szükségem van rá, hogy néha a "csöpögősebb" fajta programokat is beiktassuk együttléteinkbe. A barátom szerencsére olyan, mint te- romantikus, és egészen biztos lehetek benne, hogy őszintén, szívből szeret. :) Emellett pedig, a legkevésbé sem nyálas, vagy bu*is, vagy akármi. Sőt, éppen, hogy meglepődtem, amíg nem ismertem, addig azt hittem róla, hogy az a kifejezett macsó típus, akinek éppenhogy van szíve. De ez nem igaz. Néha olyan ötletei vannak, amiktől egyszerűen elolvad az ember- zuhogó esőben, teljesen elázva megállunk a parkban, és ott kezdünk el csókolózni, közben átölel, hogy még véletlenül se fázzak meg, vagy csak egy szó nélkül kivisz a tóhoz, leülünk a fűbe, és összebújva figyeljük a naplementét... *.* Lehet, hogy régivágású vagyok, de nekem igenis fontos, hogy ne csak beszélgetni és jól érezni tudjam magam a pasimmal, hanem egy kicsit így romantikázni is. :) Az az igazi... :)

18/l+21/f

2011. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Uh, utolsó... *_* Nekem is ilyen társ kell majd. *_*

17/L

2011. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!