Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban már nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már nem is érték egy fiúban, ha őszintén, szívből tud szeretni egy lányt, és romantikus?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, még sincs barátnőm. Nem sajnáltatni szeretném magam, és tudom hogy a nagy átlagnak a bulizós pasi kell, de kíváncsi vagyok, van-e még olyan lány, aki az olyan fiúkat favorizálja, amilyen jellemzők alapján leírtam.
2011. aug. 19. 01:03
1 2 3 4
 11/33 böiler ***** válasza:
Élek, ofkorsz. Csak alkohol és drog problémákkal "intézetben" voltam.
2011. aug. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

A kisunokám pont ilyen fiút keres! :O Na viccen kívül :)

Vannak normális lányok, akik értékelik, ha szívből szeretik őket, de az ilyen embereket ne a diszkóban keresd, és ne az interneten.

2011. aug. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Én értékelném, nem szeretem a bulizós fickókat, ha akarod írj privit. :)


20/l

2011. aug. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 szamóca.. ***** válasza:

akkor nem kapsz sört:))

ezen kívül gumimacival tudlak megkínálni, és van még két szál cigim:D

2011. aug. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 böiler ***** válasza:

Amúgy meg... Bulizós... Hétvégente* eljárok kocsmába, koncertekre és fejvesztve keresem Szamócát. De ettől függetlenül "rendes" srác vagyok, bár néha én is kiverem.


*Mondjuk így nyáron nem naphoz van kötve, hanem pénzhez. Csóró középiskolás vagyok. :(

2011. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
01:12 ezt a cicabogárt.. :O egyik ismerősöm használja..hey!
2011. aug. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 böiler ***** válasza:
Szami, ez egy Isteni jel. Szíved választottjával meg kell, hogy oszd. (Igen, velem.)
2011. aug. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
A kérdést nem azért írtam ki, hogy a kérdés válaszai által chat beszélgetés bonyolítódjon le, mert nem arra vagyok én kíváncsi, hogy ki hogy drogozik, meg stb. Nem, meleg nem vagyok, bizonyítottan a lányokat szeretem.:)
2011. aug. 19. 01:22
 19/33 böiler ***** válasza:
Elnézést kedves kérdező. :) Amúgy őszintén... Sajnos nem érték. Bár ez csak az én tapasztalatom... :'(
2011. aug. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 szamóca.. ***** válasza:

[link]


vanbenne szamócás, csak stílusosan.:D

2011. aug. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!