Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon, de nagyon tetszik, 5 évvel idősebb. Néha úgy érzem, hogy tetszek neki, mert mindig mosolyog, meg próbál a közelemben lenni beszéltünk is, és kicsit próbálja játszani az eszét előttem, meg mindig néz. Csak az a gond, hogy más lányokkal is szokott hasonlóan viselkedni, és én nem értem, hogy miért csinálná ezt velem, ha nem akar tőlem semmit. De az van, hogy minél inkább szeretném elfelejteni, annál jobban tetszik, már lassan egy éve. De mindig kedves, meg tényleg mosolyog. Most akar tőlem valamit, vagy csak hülyíteni akar, mert nekem, már elegem van abból, hogy sírjak miatta, meg szomorkodjak...állandóan rá gondolok...Léci segítsetek, hogy hogy tudnám elfelejteni, mert ez így nagyon nem jó, ha csak játszik velem...:(((( léci csak normális válaszokat ha lehet, előre is köszi..
2011. aug. 19. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nos én is szoktam ilyen módon játszani a lányokkal. :D ezért fogadd meg a tanácsomat. Ne beszélj vele csak ha Ő is akarja, nézz át rajta és ne mutasd hogy tetszik neked. Ha tényleg tetszel neki akkor fog rád jönni mint a lépes mézre. :D
2011. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Az a helyzet, hogy próbáltam már nem egyszer, hogy nem nézek rá, és oda jött játszani az eszét, de ez akkor is, hogy mindenkivel ezt csinálja...annyira nem értem, hogy hogy tetszhetett meg nekem, és már lassan egy éve...pff....:((:SS
2011. aug. 19. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen kérdezd meg tőle
2011. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenkivel ezt csinálja, akk nem biztos, h tetszel neki. Csak be akarod mesélni, mert neked tetszik. De, ha azt csinálod, amit az első válaszoló javasolt, akk kiderül.
2011. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy miért jópofizik, miért csinálja ezt?

Mert meg akar d*gni!

Nem vicc, nem rossz indulatú beszólás, ne pontozzatok le, de ez sajnos így megy.

Már megint ez a tipikus 5 évvel idősebb, meg "milyen éretlenek a korombeli fiúk" kérdés....egy szóval nagyon nem éri meg.

2011. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mert meg akar d*gni!" Ja. Elég egyértelmű.

"Mert meg akar d*gni!" és Mást is "meg akar d*gni!" Ennyi.

Mit kell ezen bonyolítani? Ez van. Ezt kell szeretni.

Most kezdheted ezek tudatában behálózni, ha neked mégis ő kell.

Sok sikert és boldogságot nektek!

2011. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Big Boss ***** válasza:
94%
szerinted, ha mindenkivel ezt csinálja akkor miből gondolod, h akar v mit tőled lehet, h csak ilyen a természete...
2011. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet, és már továbbléptem :)) köszi a válaszokat :))
2011. aug. 23. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!