Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? :S mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? :S mit tettem/vagy nem tettem h ezt csinálja velem?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akinek nagyon tetszettem, de én nem ugy néztem rá hanem ugy mint egy barátra. Bár nem tagadom nem néz ki rosszul... naszóval azóta eltelt egy nyár és akkor alig-alig találkoztunk. Nemrég megismerkedett egy lánynal akivel azóta összejöttek és járnak. Ezóta velem ugy bánik mint a kutyájával. Erre nincs más szó: lesz*r! Pedig oszt. társak vagyunk. De bezzeg a csaja legjobb barátnőjével (aki mellesleg az oszt.társunk, és tavaly még gáznak tartotta, de nekem is mai napig az egyik legjobb barátnőm) azóta öribarik. Hozzám meg max. akkor szól ha nagyon muszáj..
2011. okt. 8. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
küldesz róla képet privibe?
2011. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy bánik veled mint a kutyával??? Te is mindig nyaldosod a tökét?
2011. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
xDD
2011. okt. 8. 19:04
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs képem. de mért kell kép?
2011. okt. 8. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!