Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi tönkre sok fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi tönkre sok fiatal lány az egészséges melleit, egészséges mellszöveteit implantátum betétetésével?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, nem tesz jót a mellnek, ha az ép, sértetlen mellszövetbe belevágnak, és valami gumiszerű anyagot belegyömöszölnek az élő szervezetbe. Ennyire buták lennének ezek a mai lányok, ennyire nem törődnek az egészségükkel?

Komoly orvosok prognosztizálják, hogy 40 év múlva tele lesz a világ mellrákos nőkkel, mert az implantátumok hosszú távon csak kárt okoznak, elvileg cserélni kell őket x évente. És akikben ott rohad a műanyag az időn túl is, azokkal mi lesz?


2011. aug. 19. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

20:51 -es vagyok

Hozzátenném, hogy én egyáltalán nem hibáztatom a pasikat... szerintem elég kevés olyan pasi van, aki díjazza, ha a barátnője mellei helyett két műanyag labdát fogdoshat... azt az elenyésző (szintén ostoba) százalékot, akiknek ez bejön, azért nem tudom hibáztatni, mert olyan nem létezik, h egy pasi döntsön egy nő testéről, h mit csináljon vele... ilyen nincs... ha a nő nem olyan gyökér, akkor nem csináltatja meg, és kész!

21/L

2011. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány miatt.

Sose voltam szép, de annak örültem, hogy legalább "van mellem". Aztán egy bunkó 15 éves koromban elkezdett "deszkázni"...Onnantól fogva csak az járt a fejemben, hogy mivel tudnám megnövelni, lehetőleg szilikon nélkül...

Most 19 vagyok és nagyjából kezdem felfogni hogy teljesen átlagos méretűek, de ha elérhető áron hazánkba is eljutna az őssejtes mellnövelés, valószínűleg megcsináltatnám...

2011. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz...mert hülyék xD

Nem gondolnak bele a következményekbe. Mondjuk ebben az átkozott világban is a tv-ben kiket lehet látni? hát persze , hogy azokat akik megcsináltatták a mellüket, hogy dekoratívabban nézzenek ki. Meg persze minél nagyobb melle van vkinek van manapság, annál könnyebben boldogul, a pasik is jobban figyelnek rá. Meg pl már azt is hallottam, hogy könnyebben kapott munkát. De sztem nem kellene ilyen áron valami szilikon sz@rt betenni.

2011. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amúgy direkt szövetbarát anyagokat fejlesztettek ki a szilikonmellekhez hogy ne okozzon rákot csak azoknak lehet problémája vele aki nem cseréli ki az implantátumot másrészt nagyobb részbe nem csak a férfi hanem a nő is akarja.
2012. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!