Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIUK! Titeket zavar az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Titeket zavar az ha egy lány pattanásos?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 11:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
11:12 nem vagyok igénytelen tudod ápolom. de csak megkérdeztem a fiuk véleményét de ezek szerint nem tudnak normális válaszokat adni. -.-""
2011. aug. 20. 11:14
 12/22 A kérdező kommentje:
*11:12
2011. aug. 20. 11:14
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normális válasz volt, igen zavar, és tegyél ellene, mert nagyon egyszerű!!!
2011. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
irj privit és megbeszéljük hogy nemzavar :P:D
2011. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
most abban a korban vagy,hogy ez normális. majd kinövöd. végy valami kenőcsöt ami leszárithatja, úgy hamarabb elmúlnak. és semmiképpen ne hanyagold el őket, most nyáron könnyen befertőzödhet.
2011. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
alumalu nem tudok privit küldeni. =//
2011. aug. 20. 11:30
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

11.12-esnek üzenném, hogy nem, nem egyszerű a pattanások ellen tenni!! 28 éves nő vagyok, kamaszként nagyon pattanásosodtam, használtam, arclemosót, tonikot, arckrémet, radírt, jártam havonta kozmetikushoz, utána 1 hétig a sok nyomkodástól sebes volt az arcom utána 1 hétig jó aztán még több mitesszer és pattanás, jártam másik kozmetikushoz, ő úgy elcseszte a bőröm, hogy 1 hónapig nem nagyon mentem emberek közé, mert rengeteg pattanásom lett az arcomat elborította, állandóan sírtam miatta (szerencsére nyári szünet volt, dehát 15 évesen ez annyira nem szerencsés), 1-2 hónap alatt szerencsére közben persze jártam bőrgyógyászokhoz, többhöz is, állandóan "kísérletezgettek" velem, persze a krémek háromnegyed nem volt hatásos, viszont a Roacutton( nem biztos, hogy jól írom) tablettát nem akarták felírni, mert szerintük nem volt olyan súlyos (állandóan 10 pattanás az arcon és állandó mitesszerek szerintem súlyosak voltak). Jól rányomta ez a bélyegét a kamaszkoromra.

Aztán ahogy egyre telt az idő úgy lett egyre kevesebb, de még most is kijön néha 1-2 és a mitesszerek megmaradtak, azokat mindig ki kell szednem/szedetnem. Mondta egy bőrgyógyász, hogy nekem sosem lesz bababőröm, de felnőttként már jól kordában tudom tartani és később öregszik ez a fajta bőr, mivel zsíros. Anyukámon látom, hogy ez tényleg így van, közel a 60-hoz csak a szeme körül vannak apróbb ráncok.


Szóval csak innen üzenném, hogy az ilyen nagyképű "a pattanásokat simán el lehet mulasztani, te béna" típusú hozzászólást csak az tud írni akinek életében volt kettő és akkor is lemondta a randiját miatta

2011. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak adom a véleményét!!!
2011. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
28%
Engem bizony zavar :S
2011. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

11:32

Pontosan!

2011. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!