Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha egy lány pattanásos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy lány pattanásos?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 10:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire.
2011. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
0%
az nagyon gáz mivel nem ad magára semmit...,bár h ateis azvagy akkor nem.
2011. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Jhaj ...ez hányadik kérdés ebben a témakörben?!!

Nem ,alapozd le akkor nem is fog látszani :)


Jah és ne stresselj rá mer akor még több lesz

2011. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
nem szoktam alapozni magam mert az inkább rosszabb. mindennap bekenem egy krémmel az arcom h elmúljanak.
2011. aug. 19. 10:50
 5/31 anonim ***** válasza:

második !!

Attól még ha pattanásos egy lány attól még törödik magával -.-" Nekem is vann pár és akármennyire szeretnám ,próbálom eltüntetni egyszerűen nem megy !!



de próbáld el tüntetni ezzel :


[link]

2011. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Erről senki sem tehet, hogy pattis, de azt megteheted, hogy kezeled. Nekem a teafaolaj vált be, vagy a zinerit (ez egy gyógyszertári készítmény, háziorvossal kell kiíratni)
2011. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
10:53-as én Avon-os krémet használok a nővérem is és azért neki már jól elmúltak de nekem valamiért nem akarnak. de azért mér mondta h egyre kevesebb van. :$$
2011. aug. 19. 10:55
 8/31 anonim ***** válasza:
Nem kell csodakrémekkel szórakozni, fogod a szappant, beszappanozod az arcod, vársz 1 percet, és lemosod. Másnapra eltűnik az összes pattanás.
2011. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
dehogy fog eltűnni. -.-"
2011. aug. 19. 10:57
 10/31 anonim ***** válasza:
Ha csúnya gyulladt pattanásaid vannak, az ilyen tini-tonik, meg avonos krémek nem elég erősek. Tényleg lehet bőrgyógyásztól, de akár háziorvostól tanácsot kérni, mert ha elfertőződnek, vagy csúnyán gyógyulnak, egy életre sebhelyes maradhat tőlük az arcod.
2011. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!