Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Méret a lényeg? Picit máshogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méret a lényeg? Picit máshogy érdeklődök!

Figyelt kérdés
sokat olvastam,hogy ha szűk a nő,akkor nem kell nagy pénisz,de ha tág,akkor igen.. aláírom,de csak azt,hogy igényli a vastagabbat!! mi a helyzet a hosszal? van egy 10-es,egy 15-ös és egy 20-as,de egyforma vastagságú pénisz. Milyen pontot ér el a 15 és a 20 centis egy nőben,amit a 10 centis nem tud? egyáltalán van ilyen? komolytalan válaszokkal kíméljetek!
2011. márc. 2. 23:36
 1/5 anonim válasza:

Persze, hogy a méret a lényeg, ezt a liberális maszlagot a kis nemi szervvel, ámde annál nagyobb orral rendelkező öregurak találták ki!

Amúgy, mióta van pontskála ilyen téren? 10 centi 10 pont, vagy mit akarsz?

2011. márc. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
olvasd el a kérdésem. A hosszra keresem a választ...
2011. márc. 2. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos, mivel egy átlagos hüvelyt az ujjaddal is végig tudsz tapogatni egészen a méhszájig, ezért már a 10 cm-es is elérheti minden pontját. Mivel a nők nem a méhszájuk ingerlésétől élveznek, hanem a csikló, vagy a "G" pont ingerlésével, (A csikló szinte kívül, a G pont pedig 5-6 cm-re bent található) ezért már a kis pénisszel is a mennybe lehet juttatni őket!


Mondjuk az enyém 20 cm hosszú. :D

2011. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
erre voltam kíváncsi! köszönöm! szerintem ezt sok ember nem tudja,mert akkor nem merülne fel szinte minden kis bottal rendelkező emberben az,hogy baj,vagy sem. Ez csak biológia. Én is így tudtam,de úgy gondoltam,hogy esetleg van beljebb is valami,amiről én nem tudok,amit csak hosszúval lehet elérni,de nincs! :)
2011. márc. 3. 00:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Szexuálisan izgatóbbnak találják a nagyobb farkat.

Tehát vizuálisan jobb,ha nagyobb.

2011. márc. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!