Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok ez ellen tenni? (páratla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok ez ellen tenni? (páratlanság)

Figyelt kérdés
18 éves koromig elég nagy szigorban éltem, nem nagyon volt lehetőségem barátnőzni. Ezután próbálkoztam 5 évig, de nem jött össze semmi sem. szó szerint egy nagy 0 tapasztalatom van. az az érdekes, hogy már nem is akarok próbálkozni. nincs hozzá türelmem és a kedvem is elment az egésztől. Elegem van és úgy érzem, hogy már nem tudok tenni semmit sem annak érdekében, hogy ne páratlanul éljem le az életem. Úgy ahogy van szinte már lesz@rom az egészet. persze tudom, hogy ez nem jó hozzáállás, de ennyit tudtam csak felmutatni. Nem sajnáltatni akarom magam, nincs szükségem senki sajnálatára. Más is volt így? Megváltozott azóta valami? ha igen, akkor hogyan?
2011. aug. 21. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

járj ki otthonról és ne csajozni menj!

csak beszélgess lányokkal gyűjts tapasztalatot.Nem kell mindjárt a közepébe belecsapni

ennyi

2011. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy is csajozol, hogy közben nem csajozol.

Ha eljárkálsz haverokkal, akk észrevehet egy lány...

Ne add fel!

2011. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jaja, persze :/

kösz a választ felfelé ment

2011. aug. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!