Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan húzzam a férfi agyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan húzzam a férfi agyát kicsit?

Figyelt kérdés

régen összejártunk elég sokáig. aztán ő elment, de most újra felkeresett (gondolom a szex miatt) épp nekem sincs senkim így lehet belemegyek, de szeretném egy kicsit húzni az agyát előtte, hogy úgy érezze nem adom könnyen magam. nemsokára jön haza (külföldön van). ez idő alatt sms-ben, ritkán telefonon értekezünk.

Ötletek?


2011. aug. 21. 15:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Ha sokáig csinálod ezt, inkább ott hagy a fenébe :D
2011. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
31%
Szóval régen is dugtatok de most is dugnál vele.MEnje el vele egy találkozóra és nem szexelj vele a találka után,vagy simogasd és ő is el kezd simogatni akkor told el magad vagy a kezét,ilyenek...irj neki egy kéte,pikánsabb smst és ha válaszol akkor ne válaszolj vissza.
2011. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
nem csináltam még. olvasd már el figyelmesen. de most szeretném kicsit csinálni. ha meg otthagy az se gond. csak ő veszít. jóval fiatalabb vagyok nála
2011. aug. 21. 15:46
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha csak a szexre hajt, akkor keresni fog egy másik libát, akit nem kell ennyit hajkurászni tömés előtt.


Ha meg te kellesz neki valami csoda folytán, akkor rájön, hogy igen csekélyke belső értékkel rendelkezel, legyen bármilyen jó is a karosszéria.



El fogod taktikázni az egészet, és végül még csak meg se fog kefélni.

2011. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
nem tudom miből vonod le hogy én milyen belsővel rendelkezek. de köszi a válaszod ;)
2011. aug. 21. 15:48
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
És ha jóval fiatalabb vagy nála? :D Szerinted a pasik nem tudnak bármikor meghúzni egy náluk fiatalabbat? Inkább hagyd hadd dugjon meg!
2011. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Ha szexet akarsz, menj bele, miert huznad az agyat? Idosebb, nem is tudnad sokaig huzni, szorakozni vele. Vagy talan egy dick taser vagy? igyazz, abbol bajok lehetnek, foleg hogy nem egy kis srac.
2011. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
*dick teaser
2011. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Aki manipulálni akar és nem az őszinteség híve, nem önmagát adja, hanem taktikázik, az könnyen rábazshat.
2011. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nőként mondom, hogy szexkapcsolatnál ennek semmi értelme.

Nincsenek érzelmek, akkor minek húzni? Nem látom a gondolatmenetben a logikát.

2011. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!