Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan húzzam a férfi agyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan húzzam a férfi agyát kicsit?

Figyelt kérdés

régen összejártunk elég sokáig. aztán ő elment, de most újra felkeresett (gondolom a szex miatt) épp nekem sincs senkim így lehet belemegyek, de szeretném egy kicsit húzni az agyát előtte, hogy úgy érezze nem adom könnyen magam. nemsokára jön haza (külföldön van). ez idő alatt sms-ben, ritkán telefonon értekezünk.

Ötletek?


2011. aug. 21. 15:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nem arra akartuk lavilagitani, hogy elveszitheti, hisz csak szexre kell neki, hanem arra, hogy jo uton jar a ribiskedeshez. Raadasul semmi esze hozza.
2011. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
nem vagyok és leszek se ribi
2011. aug. 21. 16:02
 33/37 anonim ***** válasza:
Apám korúval szexelni :D hogy van hozzá gusztusod?
2011. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Te kezdtél el támadni.Amúgy ha szeretsz vele dugni és nincs senkid akkor szived joga mit csinálsz,és nem vagy ribanc.Én is szexkapcsolatban élek.És nem érdekel,eleinte ribancnak éreztem magam de mára már ez elmúlt.Kérdezz nyugodtan ha szeretnél tudni valamit.De ne játszadozz vele,nem érsz el semmit nála.Ő is őszintén elmondta dugni akar akkor elvárja hogy te is őszinte légy.
2011. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Fromoz, szerintem a ribanc nem ezt jelenti.

A kérdezőnek nincs párja, nem csal meg senkit. Ez nem ribanckodás.

Attól, hogy az ember nőnek született még nem kell zárdába vonulnia, ha nincs évekig kapcsolata.

2011. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
89%

Nincs semmi baj a kapcsolatotokkal,én is szeretem az érettebb férfiakat.

Úgy szórakozhatsz vele-ha még akarsz-hogy bizonytalannak tetteted magad,egyik nap kívánod a szexet másik nap nem.

Ha szexelni akar veled ne adj rögtön egyértelmű választ hanem ilyen"hát nem is tudom" "majd még meggondolom" "talán szeretném de nem biztos"stb.

Mondhatnád neki azt,hogy amíg külföldön volt udvarolt neked egy fiatalabb,jóképbb,izmosabb stb pasi aki egyébként sokkal jobb az ágyban,és most nem tudod hirtelen eldönteni melyiküket válaszd.

Ettől a legtöbb férfi meghülyül:D

Aztán ha úgy gondolod,hogy már eleget szenvedett hancúrozhattok.

Meg éreztetheted vele azt is,hogy csak megszánod,ez is hatásos:)))

Igazából neked kell tudnod meddig akarod alázni,csak ötleteket adtam.

Jó szórakozást.

2011. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :) ilyesmikre gondoltam h írjatok
2011. aug. 21. 19:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!