Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lehetek vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek vagy csak bekavart a gyógyszer ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja hagytam abba a gyógyszer szedését addig az első hónapban 17-én utána 16-án jött meg de most nem jött meg a barátom 1-szer betette gumi nélkül de csk kb 3 lökés volt előtte meg mosta különben mindig használtunk gumit. csináltam 1 tesztet csütörtökön meg egyet tegnap is mindegyik negatív volt lehet h még mindig bekavar a gyógyszer vagy a második lehetőség? 19/l
2011. aug. 22. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom ha, szex elején (nem élvezett el már egyszer előtte, mert ha igen akkor az előváladékból ki spriccelhet (de magában az előváladékban nincs semmi).


Plusz:

Meg vannak egész jó alternatív technikák ilyenek kezelésére, pl forró kádfürdő\dzsakuzzi ?

2011. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 1 évig szedtem fogigátlót aztán abbahagytam. Első 2 mensi normálisan jött majnem úgy, mintha szedtem volna. Aztán hol előbb 1 héttel, hol később 1 héttel jött meg pár hónapig és most megint beállt, remélem.

Ha van gumi ne rakja be anélkül semmiképp, ha nem akartok gyereket, mert sose lehet tudni! AZ ÖRDÖG SOSE ALSZIK!

22/N

2011. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:) de ha jövöhéten sem jön meg érdemes lenne elmenni orvoshoz vagy várjam meg a jövőhónapit??
2011. aug. 22. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!