Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lehetek vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek vagy csak bekavart a gyógyszer ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja hagytam abba a gyógyszer szedését addig az első hónapban 17-én utána 16-án jött meg de most nem jött meg a barátom 1-szer betette gumi nélkül de csk kb 3 lökés volt előtte meg mosta különben mindig használtunk gumit. csináltam 1 tesztet csütörtökön meg egyet tegnap is mindegyik negatív volt lehet h még mindig bekavar a gyógyszer vagy a második lehetőség? volt valakinél ilyen?? 19/l
2011. aug. 22. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nemtudom...nálunk a szex nem lökdösődésből áll pláne nem háromból.
2011. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
me úgy értettem-.-" csak nemtudtam rá mást írni csak érezni akart gumi nélkül...és most félek
2011. aug. 22. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
máskor ha gumi nélkül akar érezni akkor tegye popsiba ott nincs ilyen kockázat
2011. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom tudom de már megtörtént hülyék voltunk:( de a tesztek negatívak lehettek de még sem jött meg..
2011. aug. 22. 18:36
 5/7 A kérdező kommentje:
lettek
2011. aug. 22. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
tehát legközelebb anál?
2011. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem dehogy az nem aravaló sztm:S:S
2011. aug. 22. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!