Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik félen múlik, h megszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik félen múlik, h megszeresse egyik a másikat? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy van modnjuk Juli és Józsi.

Juli nagyonszereti Józsit.együtt is jártak de Józsi nem viszonozzta..aztmondja,h próbálkozott vele,de mégsem sikerült,ezért inkább szakított Józsi Julival.

Juli még mindíg nagyonszerti Józsit.de ugyemár szakítottak.

Szerintetek nem Julin múlna,h Józsi megszeresse...

mondjuk Juli tenne valami olyat,amitől Józsi megszeretnéé...

vagy én gondolom rosszul?


2011. aug. 22. 17:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem most Julinak féltékennyé kéne tegye Józsit, kicsit elhanyagolni....és egy idő mulva Józsi sirva könyörögne hogy Juli fogadja vissza.(saját tapasztalat) :D
2011. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

én is ebben a cipőben járok.

az én Józsim a szemembe mondta h nem szeret

most huszadikán mosolyogva köszöntem neki meg táncikáltam röhögtem a csajokkal, egyszer csak odajött azt mondta hiányzom megbánta, még a főnöke is megszidta h hülye amiért dobott. smároltunk. a kocsihoz kísért, azt mondta másnap beszélünk.

násnap írtam egy sms-t h jó lenne beszélni, lerázott mint midig, aztén hétfön közölte h most ért haza munkából nem megy neki a dolog, és utána még 2 órát facebookozott. 20 éves létére.

és rájöttem hogy ez a kapcsolat már nem lesz ugyanolyan. ha eddig nem tudott mgeszeretni sanszos hogy ezután sem megy neki. hat hónapig voltunk együtt.

hétfőn megdugott csütörtökön meg dobott, mondav hogy ő már hetek óta gondolkodik ezen.

hidd el kedves "Juli" jobbat érdemelsz mint ő.

keress olyat aki szeret igazán.

2011. aug. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

amikor táncoltunk azt mondta hogy zavarta hogy túltettem magam rajta.

és utólag kiderült hogy egy másik csaj miatt dobott de vele nem jött össze a dolog ezért hogy ne legyen egyedül visszajönne hozzám.

előző voltam...

2011. aug. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
kin múlik? hát a Dzsenárón
2011. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 BlackSword ***** válasza:
Csak Noriszon múlik...
2011. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

úgyérzem,h még mindíg nemvolt érthető a kérdés,de köszönöm a válaszokat

akkor még 1X

melyik félen múlik...? Józsi vagy Julin?

h józs megszeresse Julit?

2011. aug. 25. 22:34
 17/20 anonim ***** válasza:
Mind a két félen mulhat. Julin is multhat ha a viselkedésével el tudja csábitani Józsit, de Józsin is mulhat,de ha egyszer nem tud belé szeretni semmi féle képpen akkor már nincs mit tenni...
2011. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Szerintem Józsi nem próbálta ...

lehet,h nem nemtudta megszeretni,hanem nem akarta..

2011. aug. 30. 21:30
 19/20 anonim ***** válasza:
Hmm az is lehet...bonyolult dolog a szerelem... :/
2011. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
eléggééé...=/
2011. aug. 31. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!