Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 16 éves lány. Akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 16 éves lány. Akinek tetszek. Nekem is nagyon tetszik csak az a bökkenő hogy én 14 éves vagyok. :// Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És az a helyzet hogy nem tudom h járjak vele vagy ne mert idősebb tőlem?S nem tudom h ciki e ha idősebb a lány mint a fiú?Várom a válaszokat
2011. aug. 22. 18:26
 1/6 MedveLámaEmber ***** válasza:

Ne legyél kretén. Ha 14 évesen 16 a csajod az nemhogy nem ciki, de még gizda is:)

Anyád szemét viszont rettenetesen fogja szúrni

2011. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha őt nem zavarja, hogy fiatalabb vagy, akkor meg miert ne ...szóval nyugodtan járj vele

és nem ciki

2011. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet villantani! Ne habozz! Főleg ha jó a csaj! Taníts Cicám!:)
2011. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Max a lánynak lenne ciki...
2011. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább a lánynak lehetne ciki, de neked nem az. Ha tetszetek egymásnak, akkor mi a problem?
2011. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágj bele (: próbáljátok meg aztán ha nem jön össze akkor sincs semmi,és egyáltalán nem gáz az a 2 év (:
2011. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!