Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt? Mire jó neki? Nem értem, pedig a legjobb barátnőm. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm...23 éves, és már három éve házas. A férje 34 éves, szóval van köztük korkülönbség. 17 éves kora óta vele van,tulajdonképpen az első nagy szerelme. A korkülönbség ellenére nagyon jól elvannak, a szülei is elfogadták a helyzetet, és amikor házasodni akartak mindenki támogatta őket.Bár szerintem korai volt, de akkor tévedtem. Mostanában viszont megváltozott a barátnőm...Minden hétvégén bulizni akar, vagy ha nem pont bulizni, akkor csak elmenni valamerre, mindegy hova, de ne legyen otthon, és ne legyen vele a férje. Ráadásul összehaverkodott egy 25 éves sráccal is. Délutánonként gyakran van csak vele...elmennek ide oda...viszont a barátnőm tagadja...én a sráctól tudom hogy találkozgatnak, nem is tudja szerintem hogy házas. De mégis miért találkozgat vele? Ha csak haverokként talizgatnának akkor megmondhatná a férjének is, és nekem is, elvégre mindent tudok róla...de titkolja, vajon lehet több köztük? És miért jó ez neki? Elvileg boldog házasságban él...aggódnom kéne miatta? Előre is köszönöm!
2011. aug. 22. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, aggódnod kéne, főleg mivel a legjobb barátnőd a képedbe hazudik, de egyébként a kérdésre válaszolva szerintem több van/lesz köztük mint barátság mert akkor nem tagadná le, meg egyébként szerintem most jutott el oda hogy mivel korán megházasodott, illetve partnert talált magának hogy másokat is megnézzen és ez a bizonyos valaki bizonyára meg is tetszett neki, és gondolom kölcsönös a vonzatom. B.
2011. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DrBadru ***** válasza:
Lehet elhamarkodta, h ilyen fiatalon férjhez ment... Még nem "élte ki magát" talán, ha lehet ilyen csúnyán fogalmazni.. vagy már másra, újra vágyik, ki tudja.. Ha a legjobb bnőd, neked igazán megnyílhatna!
2011. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

a barátnőd 1 ribanc.

kellet neki korán házasodni,kellet neki öreg fasz,az meg nem tudja kielégíteni és most meg viszket neki és mással baszatja magát.


1 kicsit nyers voltam,de most miért cifrázzuk.

2011. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamóca.. ***** válasza:

nem élte ki magát, most pótolja be.

vszinű még semmi nincs köztük a sráccal, de majd lesz, és érzi a feszültséget, és imádja, de lelkiismeret furdalása van mert tudja hogy veszélyes amit csinál.

2011. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozom semmin. Szegény férje. Remélem hamar leesik neki és kipaterolja.
2011. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, h nem azért találkozgat a sráccal, mert akar tőle valamit, vagy ilyesmi, csak élvezi, h kicsit titkolózhat. Persze, ha ennél tovább akar menni, akk könnyen lehet köztük valami. Én a helyedben megkérdezném a sráctól, h tudja-e, h a barátnőd férjes. Lehet, h úgy érzed, h nincs hozzá közöd, de mégiscsak a legjobb barátnőd, ennyivel tartozol neki, mert később megbánhatja, ha viszonya lesz.
2011. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A barátnőm nem mond semmit...már a sráccal kapcsolatban, egyáltalán. Majd a gyereket megkérdezem, maximum ha elmondja neki, utál majd hogy beleavatkozok az életébe, de ha elérem vele hogy ne csináljon hülyeséget, nekem megéri :) Köszi a válaszokat!
2011. aug. 22. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd túl fiatalon házasodott. Ráadásul nagy a korkülömbség is. Sajnos erre csak most jött rá. Ezért találkozgat a korban hozzáillő fiúval. Lehet most még nincs köztük semmi, de ez csak idő kérdése. A nagy baj csak akkor lessz, ha az egész kiderül és még teherbe is esik a szeretőjétől. Ettől biztosan padlót fog a férje.
2013. júl. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!