Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehát változzak ilyenné?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehát változzak ilyenné?

Figyelt kérdés

köpjem le a lányokat,üssem,vágjam őket.

ráncigáljam és bunkózzak velük kezdjek el cigizni és beszéljek mocskosul csúnyán.

itassam le és alázzam le/meg őket.

ha netán tán szűz lány fogok ki és összevérezi a lepedőmet verjem szájba és zavarjam el...

ha oda megyek egy lányhoz legyek vele nyers pl.szia akarsz dugni? szöveggel indítsak?

és ha lesz 1 csajom szoktassam rá a kábszerre hogy ezzel is magam mellé láncolhassam?

legyen több csajom egyszerre?

legyek rossz fiú?hmmmm???

és ilyen 1 valódi rossz fiú akikre a ma csajok buknak???????


legyek ilyen?

mert ezeknek az ellentétei a 19 évem alatt nem váltak be csajozás terén.


2011. júl. 29. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha neked egy kúrva kell, nyugodtan próbálkozhatsz így is.

Ez olyan duma, hogy másokat okolsz bánatodból, mert nem sikerült hódítanod.

2011. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezzel pár pofont érsz el a hölgyek apjától.

Értelmes nő meg ilyen alakkal nem áll szóba.

Szeretjük a rosszfiúkat, de ennek semmi köze sem illegális dolgokhoz, sem fizikai bántalmazáshoz.

2011. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Béna vagy.
2011. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok az a rámenős típus...inkább szép lassan,ahogy a lánynak jól esik...nem eröltetem rá magam,nehogy azt higgye,hogy nyomulok,de sajnos megtapasztaltam azt,hogy az ilyen fiúknak mint nekem a mai csajoknál nincs jövőjük...:s
2011. júl. 29. 16:53
 5/14 anonim ***** válasza:
a rosszfiú és a hülye bunkó között van külömbség
2011. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha udvarlás helyett barátkozol ne várd, hogy potenciális pasijelöltnek tartsanak.
2011. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 valaki a tömegből ***** válasza:
Ne válj ilyenné, tudod mi a legjobb amit tehetsz, sz*rd le az egészet, én ezt csinálom és jól érzem magam. Mindenki azért sír mert nincs barátnője meg pasija, én jól érzem magam mert nem kell ezzel foglalkoznom.
2011. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Veky ***** válasza:

Azért vitatkoznék azzal, hogy az értelmes nőknek a normális pasik után ugrál a szemük...

Én igenis normális vagyok, mégis az értelmes nőkbe annyi nem szorul, hogy megismerjenek vagy megtartsanak vagy valami... Attól függetlenül ne legyél olyan, mint a pasik 70%-a, és viselkedj!

2011. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
eddig azt tettem,de azt értem el vele,hogy mindenki visszautasított.
2011. júl. 29. 17:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Mutass már nekem egyetlen épeszű, okos nőt, aki nem hagyja el azért a partnerét, mert a véres lepedőt a képébe vágja.
2011. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!