Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Miért számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Miért számít nekem ennyire a külső?

Figyelt kérdés

... annyira szar... az a helyzet, hogy csak olyanokkal érzem jól magam és azokat az embereket bírom, akik jól néznek ki....de nem elég, hogy ne legyen csúnyatestileg, ha az öltözködése nem tetszik, onnantól nem is érdekel. De ha máskor tetszik az öltözködése, akkor megint jófejnek tekintem őt...


Egyszerűen nem értem és nem tudok ez ellen mit tenni sajnos... de a legnagyobb gond, hogy nem csak a csajokkal van ez, hanem a fiúkkal is... ez az oka, hogy nemigen van barátom\haverom


Egyszerűen nem tudom miért van ez :\


Fiú


2011. aug. 22. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
:@:@:@
2011. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általános emberi tulajdonság hogy az ember olyanokhoz "vonzódik" akik szépek egészségesek alkalmasak a másik támogatására. Persze az ilyen ösztönöket a nevelés elnyomja de legtöbbször mindenki inkább egy "szebb" emberhez megy oda mint egy átlagoshoz. Persze kinek mi a szép, mert ez is relatív
2011. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs,de nem vagy meleg?
2011. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!