Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Legyen minimum 185 cm, legyen jóképű mindenki számára, legyen izmos, és lehetőleg legyen gazdag, még a csúnya lányok is ilyen pasit akarnak.Aki ezeket nem teljesíti azt midnenki elutasítja, miért ilyen felszínes hülyék a nők?

És igen általánosítok mert 100 ból 100 nő ilyen és csak a külsőt nézi, az izmokat, az arcvonalakat, meg hogy legyen zsiráf, aki nem az szüzen hal meg.


2011. szept. 18. 16:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%

te egy idióta f*sz vagy aki azt hiszi emiatt nem talál barátnőt. a plűázacicuskáknak, biztos, de a normális lányoknak nem..

nekem a kisugárzás és a sze4mélyiség sokkal fontosabb. a kisugárzásba beletartozik hogy mégis hogy nézel ki persze, de a hangos, mozdulataid, beszédstílusod, hangnemed, meg a BELSŐ fontosabb.

2011. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
9%
Kifelejtetted azt a részt, hogy mindent tudjon a szexről és profi legyen az ágyban.
2011. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
20%

talán ezek közél a legfontosabb h gazdag legyél, anélkül le se szarnak..


így jártunk..

2011. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen egyetértek, én se találkoztam soha olyan lánnyal, akinek a belső is számítana. Talán genetikailag beléjük van kódolva.
2011. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván azért gondolod így, mert te sem az átlagos, avagy csúnyácskább lányok között nézelődsz, akik megelégednek egy átlagos, vagy csúnyácskább sráccal... Ennyit erről... :D


Teszem hozzá 21 éves vagyok és most van az első olyan párom, akit amikor először megláttam azonnal leesett az állam és mondhatni csorogni kezdett a nyálam, annyira bejött.

Előtte mindig átlagos, vagy éppen olyan párom volt, aki külsőre nem volt az ideálom, még is imádtam és őszintén szólva sz*rtam rá, hogy néz ki, mert nekem így volt tökéletes!!

A magasságról pedig annyit, hogy mivel én is 174 centi vagyok, elég hülyén nézne ki mellettem egy 160 centis srác... Nem anyukának szeretném érezni magamat a párom mellett, hanem olyan valakire vágyom, akinek "elveszhetek" a karjaiban, ehhez pedig kell legalább akkora magasság, mint amilyen magas én vagyok.

2011. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
8%
16:15 A kérdező írta, és én is meg tudom erősíteni benne, h a csúnya lányok is jól kinéző pasit akarnak.
2011. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

miért,az ocsmány ,igénytelen férfiak szerintetek ugyanilyen nőket néznek maguknak? Nem,elmondom neketek,hogy a kérdező is lefogadom hogy top 10es cicababákra csorgatja a nyálát,és rágja a kefét,hogy nem kell nekik.......

Erről leszokhatnátok egyébként,attól,hogy ti nem tudtok egy normális nőt összeszedni nem a nőket kéne fikázni,hanem magadba nézni kicsit.érdekes,hogy a világon több milliárd csóró,ronda,dagadt férfi talál magának párt.

Tudod ha a kacsa nem tud úszni,nem a víz a hülye......

menjél szépen,már biztos müködik a wow szerver.gyökér.

2011. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Életem, mindenki magából indul ki és ne feledd: hasonló a hasonlót! Ember, ha találkozol vkivel először, mit látsz rajta???

Csak a külsőt! Próbáltál olyan lánykával bármit is kezdeni, akinek taszított a külseje, az arca...? No, a lányoknak sem megy ez. Hány cm magas vagy, ha 'zsiráfnak' nevezel egy 185 cm magas embert? Egy férfi nem a magassága miatt lesz FÉRFI!

Azt gondolom, súlyos önértékelési problémáid vannak.

Kérj segítséget!

2011. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem igaz!

Nem a külső a legfontosabb dolog..

Én találkoztam már olyan fiúval is aki nagyon jó a sportban, izmos, magas, helyes, de bunkó és nagyzoló..

Vagy olyan is van, aki magas, kevésbé helyesebb, de megbízható, kedves,aranyos és nem öntelt,továbbá nem bunkózik..


Általában a plázacicák hajtanak a sok lóvés pasikra, de azok meg is érdemlik egymást..

A külső nyilván számít,de nem az a minden.

Nekem pl az számít,hogy ne legyen emo és deszka vékony, inkább azért férfiasan nézzen ki.

Legyen valamilyen szinten sármos, de ne legyen öntelt,

legyen nálam magasabb,szeressen sportolni, mivel én is szeretek.

Hogy mennyi pénze van az nem érdekes..nem mondok olyat, hogy egyáltalán nem számít a kereslete, mert az nem igaz, csak ha nem is gazdag, ne a másikon élősködjön, mert szerintem a férfi dolga eltartani a nőt.



Egyébként a férfiasság egyik jele az izom, a nőiességé pedig a mell és a csípő méret..

Szóval mondhatnék olyat is,hogy a pasik többsége meg a nagymellű bombázó nők mellett érzik jól magukat..


Úgyhogy kérlek ne általánosíts ennyire, mert nem minden nő egyforma.Attól még,hogy te csak ilyenekkel találkoztál, az nem azt jelenti,hogy csak ilyen nők vannak..

2011. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
96%

persze sokkal egyszerűbb a pénzre meg a nőkre fogni,hogy te egy rakás szerencsétlenség vagy,de ezzel magadat minősited.Én itt röhögök rajtatok már 3 perce,elképzelem ahogy otthon toporzékoltok,hogy a ronda gonosz nőknek nem kelletek mert nincs pénzetek.Aha.Persze:D:D

Kicsit nézzetek tükörbe,ajánlom ,hogy belül kutakodjatok mert a férfiaknak mint a mondás is tartja elég egy fokkal szebbnek lenni az ördögnél

nem lehet,hogy esetleg azért nem állnak szóba veletek,mert ilyeneket írtok a nőkről? Lekezelően,szart dobálva rinyáltok itt,de azt elvárnátok,hogy valaki kapcsolatot kezdjen veletek vagy ráakadjon a brére mi? :D szánalom. de nem baj a jobb kezetek igy is szeretni fog titeket

2011. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!