Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek róla? Ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek róla? Ugye nem csak játszik velem?

Figyelt kérdés

tegnap voltam vele moziba(ő hivott)..és oda meg visszafele folyton szemeztünk.a villamoson megfogta a kezem.

de csak egy pillanatra, azthitte,h zavar.és csak mélyen néztünk egymás szemébe.és megcsikizett.de ő nemcsikis.És kérdeztem tőle,hogyan tudnám visszaadni, mondta,h találjak ki vmit.+isvolt.csak nemmertem,tudta,h csókra gondoltam,mert ismer.:D ő is akarta volna,de miért nemmertem kimondani,ezért nemlett belőle semmi.amikor vele vagyok pirulok.meg vigyorgok.egy nap msn-en is irta:"téged akarlak"..?és mit tegyek,hogy történjen is valami?:D előre is köszii^^


2009. ápr. 16. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen ennyit izgulni?Mondta,hogy téged akar,elhivott moziba...innentől kezdve teljesen mindegy melyikőtök teszi meg a "második lépést".Csókold meg és hajrá!!!!!!!!**
2009. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát amit elmeséltél, ezalapján azt veszem le, hogy a srác akar inkább téged.:) Megfogta a kezed? Elengedte? Fogd vissza!:D
2009. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én félénk vagyok,ezért nem merek(mertem) kezdeményezni...és van egy kis korkülönbség(13év):D és eléggé játékos a srác...de szeretem.és beakarom bizonyitani...
2009. ápr. 16. 17:38
 4/9 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

egyépként szerintem tuti h akar tölled vmit. mmm szeret és szerintem te is léphetnél egyszer

2009. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én 16 ő 29lesz
2009. ápr. 16. 18:00
 6/9 A kérdező kommentje:
de nem aza tipikus 30körüli...olyan mint egy 17 éves(L):D
2009. ápr. 16. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:

29 éves evesen egy hamvas kis 16 éves... hmmm... nyami


Ugye te sem gondolod, hogy ebből igazi kapcsolat lesz?

2009. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De gondolom,mert nem perverz...őt nem az érdekli,hogy nah mikor megyünk már dugni...őt az érdekli,h mi történt ma velem,mit szeretek...és nem csak egy hamvas husi vagyok neki...már több mint fél éve ismerem..és egyszer sem jutott eszembe az,h ő olyan lenne...belenézek a szemébe.és azt látom,h tiszta szívéből örül nekem.és nem azt látom,h a mellemet stírőlné...olyan mint egy kisgyerek...különleges ember...
2009. ápr. 16. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha te mondod,csak nehogy pofára ess,sok éve ismertem egy srácot,mire összejöttünk egyáltalán nem olyan volt mint amilyennek megismertem,pedig mondhatom magamról,hogy jó emberismerő vagyok.Fognak még csalódások érni az életben,persze az is lehet,hogy tényleg úgy van ahogy látod,ne értsd félre én nem rosszindulatból irtam.Minden esetre sok sikert.
2009. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!