Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet bepasizni? :$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet bepasizni? :$

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek nem ilyen hülyeségeket!!!
2011. szept. 19. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős vagy és hogyan nézel ki.

Ha jól, akkor relatíve könnyen. Ha nagyon fiatalka vagy, akkor inkább olvasgass, tanulj vagy ilyesmi.

2011. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy 16-17 alatt még inkább sportolj,tanulj,ismerd meg magad barátnőzz,16-17 felett ismerkedj,adj magadra,ne öltözz utcalánynak ne add oda magad rögtön senkinek
2011. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lényegében minél több fiúval kell megismerkedni, aztán majd csak találsz egy hozzád illőt...
2011. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 alatt sehol, 16 felett írj nekem :D
2011. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

0)Ne pasizz be.

1)Nézz rá a személyi igazolványodra.Ha még nincs ilyened lépj a 0ás mezőre.

2)Nyisd meg Google Chrome-t és pötyögd be a gyakorikedeseket.Tedd fel kérdésben ,ha nem ugranak rád 60an kommentben hogy írj privit akkor én leszek a következő pápa...És te mehetsz vissza a 0ás mezőre.

3)Azonban ha te itt nem akarod feladni akkor élheted is az életed amíg találsz valakit (kivéve ha ehhez már túl öreg vagy--->0ás mező)

4)Ha ez nem elég akkor kezdeményezz az első srácnál aki megtetszik,én mit nem adnék ha nem mindig nekem kéne kigondolni hogy milyen hülye ürüggyel szólítsam meg a szépleányt.(Bányarém vagy?-->0ás mező)

5)Jó már unom ,nyugodalmas jóéjszakát

16/F

2011. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kiírsz egy ilyen kérdést aztán rád írnak 20an :D


am meg öltözködj kirívóan, tedd ki a cicid (kajak) a pasizás annyiból áll hogy JELEN VAGY és felszednek, ennyi

F18

2011. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!:D
2011. szept. 23. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!