Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktál bepasizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktál bepasizni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

az utobbi időben sehogy

amugy meg már belefáradtam h nekem kell közeledni

Miért nem udavrolnak a pasik?

2009. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

egyetértek az elsővel!

figy ha már ők a pasik akkor ennyi legyen már bennük h ha vkitől akarnak vmit akk azt mondják is ki!

2009. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek az első lépést nem teszem meg mert szégyenlős vagyok:D de utána énis közeledek:P
2009. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy, én férfi vagyok. :)
2009. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

23.34 Te szoktál udvarolni v várod h egy nő közeledjen?

(ha már nős vagy akkor m hogy volt?)

2009. máj. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2009. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kimegyek az utcára, mindig akad valaki, aki elkezd velem flörtölni vagy esetleg megszólít, nem csinálok ebből különösebben ügyet.
2009. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
mindig van, aki ki akar kezdeni velem vagy össze akar jönni velem, aztán már én döntöm el, hogy hagyom-e, vagy elutasítom
2010. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
huhh könnyen...pl most farsangon az osztály 2 legjobb pasijával csináltam hot-dog ot....pontosabban ugy h 2 pasi közé beáll egy csaj és lassúznak....csak táncolj vaditóan a bulikon és hidd el...a kinézeted nem is fog számitani...:P
2010. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A lányoknak sokkal könnyebb összehalászni egy fiút, ha alkalmi partnert akarnak. Az persze más kérdés, ha minőségi követelményeik is vannak.

Nálam például szó szerint bármivel lehet próbálkozni, és minél egyértelműbb, annál jobb.

F/23

2010. máj. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!