Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek össze jönne még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze jönne még velem?

Figyelt kérdés
Még mindig elég kedves velem, bár a haverjának szóvá tette (aki az én haverom is), hogy elég duckó vagyok, és ha nem lennék az, összejönne velem.Azt is mondta, hogy komolytalan vagyok. Úgy terveztem, hogy szeptembertől fogyókúrázom, szépítem magam kb. márciusig, mert elég tartós fogyókúrát szeretnék, és szeptembertől nem találkoznék vele, direkt, hogy ha márciusba találkozunk, lássa, hogy vékony lettem, nőtt a hajam, és hogy komolyabb lettem. Szerintetek össze jönne még velem?
2011. aug. 23. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki csak így jönne össze velem, akkor elküldeném a pic$ába és szebb lennék, de csakis magamért, akármit érzek iránta.
2011. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy fuss utána, ez a szöveg szánalmas, hogy csak akkor jönne veled össze ha fogynál.
2011. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,hogy kezdjél fogyizni.Egy nőre többen tapadnak ha tesz magáért.Azután,ha elvégezted és sikereket értél el a fogyival,akkor gyere össze velem,tedd féltékennyé a srácot,röhögj a képébe és maradjunk együtt.:D
2011. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!