Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki edz naponta, akkor...

Ha valaki edz naponta, akkor kb mennyi idő mire észrevehető hogy folyamatosan edzi magát?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem kb 2hete itthoni kondigépen, mindent meg lehet vele mozgatni, és van kb 70kg súly hozzá 5kg súlyokkal, most olyan 20-30kg amivel dolgozok attól függ melyik testrészem edzem, és kb mikor várható hogy látható eredménye lesz? és mennyi idő mire 5-10kg-al többet tudok majd gond nélkül emelni mint most a 20-30kg-ot?
2010. jan. 22. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogsz egy centimétert, leméred pl a karodat, aztán leméred 1 hónap mulva, 1 centivel lesz nagyobb max :)

A többit nem tudom.

2010. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Izom a semmiből nem fog épülni, megfelelő táplálkozás kell hozzá. Otthoni kondigéppel meg egyáltalán nem tudod magad teljesen megdolgoztatni. Vállra például nem tudsz vele dolgozni, és lábra se nagyon... Karra sem tudom, hogy... szóval inkább járj konditerembe.
2010. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az előző válasz igaz annyit javítanák még rajta, hogy egy mulitfunkciós kondigép + állítható fekpad + haspad + minden fajta súlyzók és máris MAJDNEM olyan mintha járnál konditerembe.
2010. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"mulitfunkciós kondigép + állítható fekpad + haspad + minden fajta súlyzók és máris MAJDNEM olyan mintha járnál konditerembe"


A multifunkciós kondigépek mindig gagyik... ezt aki járt már teremben tudja.

A felsoroládból hiányolom a guggoló keretet...

Vádligép???


A multifunkcióson szerintem egyedül a csigás hátrész használható, meg esetleg a combfeszítő. Ha van hozzá ilyen-olyan rúd, akkor még lehet tricepszezni is kicsit.

De ezek mellé még kell amit mondtál, meg amit én írtam... és súlyzó rúdból sem árt pl. egyenes, francia, rövid, stb....


Na és akkor már ott tartunk, hogy csináltunk otthon egy korrekt termet :D

2010. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Istenem hagyjatok már a f@szságaitokkal, ne mondjátok már hogy egy multi gép nem ér többet mintha nem csinálnák semmi ilyen Istenem szánalom...
2010. jan. 22. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező te kérted ki a véleményeket! már pedig otthoni edzéssel lehet az hiper szuper szét szedem összerakom funkciós géppel semmilyen ismétlem semmilyen eredményt elérni. Aki az ellenkezőjét mondja nem volt még konditeremben!!!
2010. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!