Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltam randizni tegnap egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam randizni tegnap egy sráccal, és ugy érzem, nem szeretnék vele második randit. De ő igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 órás randi volt, nem mondom, hogy nem lehetett vele beszélgetni, mert folyton volt valami téma, de valahogy semmi nem fogott meg benne... Nem szeretnék következő randit, mert azzal csak meghosszabbítom a folyamatot, ugysem lesz semmi. Hogy mondjam meg neki ugyanezt, hogy ne bántódjon meg, de ne is üldözzön aztán? A következő randit is meg akarta velem beszélni már péntekre, de csak annyit mondtam, hogy halljuk egymást még... Írt aztán üzenetet is.
2011. aug. 24. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt mondod neki hogy szereted SP-t.
2011. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hehe :)
2011. aug. 24. 08:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Közlöd vele, hogy mással randizol.
2011. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd ki, hogy nem tetszett a srác, mert biztos így van:D Van ilyen. Na meg azt mondani, hogy majd halljuk egymást elég gáz:S Nem vagy egy okos lány, sőt:) Mond meg neki, hogy nem jött össze! Ennyire nehéz????-.-"
2011. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nos, még mindig jobb hogy azt mondtam halljuk egymást, mint hogy rámondtam volna, hogy talizhatunk pénteken... Különben meg át kellett gondolnom hogy mi is van. Beszari vagyok és ezért nem akarok vele talizni, vagy túl válogatós, meg ilyen gondolatok. Nem néz ki rosszul, nem ez a helyzet, csak a személyisége nem fogott meg igy most.
2011. aug. 24. 09:06
 6/10 anonim ***** válasza:
mondd meg neki őszintén, hogy bocsi, de nem fog működni. ne halaszd! az csak rosszabbul esik nekünk! őszintén, egyértelműen, kedvesen, és nem lesz gond!
2011. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani az igazat, hogy "bocs, jól éreztem veled magam, de nem szeretnék tőled többet" De egyébként biztos vagy benne, hogy nem akarsz tőle semmit? Az első randik nem mindig sikerülnek a legjobban, az ember ideges, nem tudja mit mondjon, sokszor nem magát adja. Lehet találkoznod kéne még vele, hátha...nehogy később megbánd! (volt már erre nem egy példa)
2011. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a csajok képtelenek az őszinteségre, így dobd be a szokásos "legyünk barátok" maszlagot.
2011. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kivétel erősíti a szabályt. Meg tudom mondani az őszintét, még ha kegyetlennek is hat. Hosszútávban gondolkodva jobban kifizetődik (ti "dobom" azonnal azzal, hogy nem tetszik és kész, sajnálom, inkább, mint hogy hagyjam futni magam után, ez nekem sem kellemes!)
2011. aug. 25. 07:36
 10/10 anonim ***** válasza:

"Meg tudom mondani az őszintét, még ha kegyetlennek is hat."


LOL. Hát látom bebizonyítottadXD Nem valltad be sehol se őszíntén. Féltél kimondani. Még nekünk is úgy állítottad be, hogy nem fogott meg benne semmi se pedig egyszerűen nem jött be neked külsőleg és nem figyeltél rá, azért nem fogott meg benne semmi se....Gyáva vagy. Félsz megbántani őt! Ez nem gond bevallani, de hazudni az rossz.

2011. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!