Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt sokan, hogy a belső nem számít?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon nagyon sok elkeseredett fiú van, akik gyakran hangoztatják, hogy nekik nincs, és nem is lesz barátnőjük, mert nem jól néznek ki. Tény, hogy az ilyen plázacica-sztereotipikus lányoknak nagyon fontos a külső, de az "alternatív", önálló stílussal illetve intelligenciával rendelkező lányoknak (és nem a csúnyáknak, én pl. ismerek nagyon szépeket) igenis számít a belső. Ezt tapasztalatból mondom. Ha valaki ad a külsejére, azaz nem zsíros a haja, normális ruhákat hord, ilyesmi, akkor a normális lányok általában adnak neki egy esélyt.

A probléma ott van, hogy azok a fiúk, akik csúnyák vagy annak gondolják magukat általában introvertáltak, önbizalom hiányosak, és ebből következőleg nem tudnak kibontakozni, az esetleges humorérzékük nem érvényesül, unalmasnak tűnhetnek, vagy még gyakrabban nem is próbálkoznak a lányoknál.

Szóval, ahogy én saját magamon és másokon látom, a személyiség "sivárság" - ami általában az önbizalomhiányra vezethető vissza - a legfőbb ok, hogy az ilyen fiúknak nincs barátnőjük.


2011. aug. 24. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:

''normális ruhákat hord, ilyesmi, akkor a normális lányok általában adnak neki egy esélyt. "

Bocs, de engem egy csaj ne a ruháimért szerresen -.-'

2011. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebből a végére megint egy szép vita lesz gondolom... jönnek majd a nagy élettapasztalattal bíró elkeseredett pasik :D

De a válasz egyszerű... azért mondják, mert sokkal könnyebb mást hibáztatni, mint magukon változtatni. Ha a csajok a hülyék, akkor velük semmi gond, nem kell változni, nem kell erőfeszítést tenni... igaz, hogy nem lesz így boldog párkapcsolatuk, de legalább nekik van "igazuk".

2011. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már változtatni kell akkor nem végül nekünk csúnya pasiknak lesz igaza?

Saját példám, mackós testalkatú pasi vagyok, adok magamra nem vagyok divatmajom, de próbálok igényesen elegánsan öltözni. Még is a külső az első amit megnéz egy lány. Ha ezen változtatnék, ami tudom változtatni kell, akkor már jó külsőm lenne így megint csak nekem lenne igazam miszerint a külső igen is fontos. Sok csalódás után meg nem csoda ha nincs önbizalma az embernek. Persze hogy vannak normális kedves lányok, de ne legyetek álszentek nektek se mindegy hogy néz ki a pasi. Persze ha átlagos testalkatú ad magára akkor már biztos van esélye, de vannak tényleg pl csúnyább pasik, én pl nem tartom magam csúnyának szimplán kövér vagyok. Nem pláza cicáknál próbálkozok nem is lenne sok közös. De azt látom hogy még a kedves aranyos viszonylag átlagos de szép csajnak is helyes pasija van. Mert hát miért válaszuk a lovas inast ha ott a herceg fehér lovon, nem de. És akkor én még csak a kevésbé szebb lányoknál se aratok sikert. Persze valamikor volt biztos önbizalmam, de aki nem ment át azon mint én az ne papoljon nekem arról miért nincs most nekem.

Csak egy példa, volt egy csaj, évfolyamtársam volt, mindig egy bandába lógtunk, mindig velem volt, ha leült az ölembe ült, ha mentünk valahova belém karolt. Ezt hogy értelmezitek fiúk, mert én úgy hogy biztos bejövök neki, erre mikor kezdeményeztem nála lepattintott, mint akinek van pasija. De persze mint kiderült nem is volt neki.

2011. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tévedés, félreértettél... nem a külsőn kell változtatni... a gondolkodáson...

Érzelmileg és mentálisan fel kell nőni. Ha ez megvan, akkor nem fog a külső számítani... (hozzáteszem, nem a cicababák közt kell párt keresni, az is segít :) )

2011. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A cicababás részt nem kifejezetten neked írtam, mivel írtad, hogy nem csak ott keresgélsz, hanem általában a pasiknak szántam...

saját példámat is megosztom, csak, hogy lásd van ilyen is... nem olyan rég teljesen beleszerettem egy pasiba, aki mindenki szerint rettentő csúnya... viszonylag vézna, nem izmos, nagy, görbe orrú, kopaszodó... és én mégis mindennel együtt szerelmes voltam belé, és vonzódtam hozzá, mert a kisugárzása és az belső tulajdonságai annyira megkapóak, hogy megszépítették nekem.

2011. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kisugárzás dolog olyan felfoghatatlan kitapinthatatlan dolog, elhiszem hogy van mert látom másokon, és elhiszem hogy nekem is kéne, csak logikus ésszel nem tudok generálni magamban. Ez valami olyan aminek jönnie kell magától. Más nem mások visszajelzései kellenek hogy elhiggyem magamban. Azt meg nem kapok sűrűn.
2011. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az evolúciópszichológia szerint a lányok 80%-ban az alfa tulajdonságok után vonzódnak 20%ban a külsőhöz

a fiúk 80%ba a külsőre 20%ba a belső tulajdonságokra


Szal a külső nem számít sokat amíg megvannak az alfa-tulajdonságaid (magabiztosság, bátorság, érzelmi kommunikáció, stb.)

F18

2011. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az erőt ne tudjam használni? :D
2011. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!