Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért mondják, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mondják, hogy a belső tulajdonságok fontosabbak a külsőnél, miközben lényegében az egész életük külsőségekből áll?

Figyelt kérdés

Csak egy pár a mindennapi haszontalan tevékenységeitekből,amelyekre külön iparágak fejlődtek ki:

-shoppingolás:vajon melyik ruci állna jól rajtam a plázában lévő 5000 kabát,cipő közül? Ezt így nem lehet eldönteni,ezért felpróbálom mindet.

-fodrászat: ha a hajamat ennél a fodrásznál csináltatom az sokkal jobban csinálja ezt meg azt.nem a pénz a lényeg,hanem a divatos frizura

-szoli,körmös,kozmetikus:no komment

-tükör előtt:most ez a blúz vajon kövérít?

-kis tükör: vajon ez a smink jól áll?

-utca: nézd azt a nőt milyen jó csizmája van! vagy,nézd már hogy néz ki(közben megy ám az irigykedés)


És még sorolhatnám természetesen.Azt már nem akarom melléírni, hogy melyik mennyi ideig tart,de arról is lehetne egy pár sort írni,plusz arról hogy mindezekre mennyi pénzt költötök el pl új ruhák,smink,köröm,parfüm........


Szóval szerintem ez az egyik legnagyobb képmutatás.


2011. febr. 2. 22:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Ezek közül egyik sem jellemző rám. Annyi, hogy a ruháimat azért megválogatom. De se műköröm, se szoli, se fodrász:D Pedig nő vagyok, és még bányarém se:D


Szóval itt meg is botlott az elméleted...

2011. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

ez amit leírtál a nők egymás közti rivalizálása..a kérdésedben a "a belső tulajdonságok fontosabbak " dolgot viszont a pasikra mondják...mert hiába tökéletes a teste ha tök ostoba ráadásul megcsal és ver...

viszont sztem ez is kamu, mert a külső igen is számít, ha nem is 100% ig, de azért sokat nyom a latba..

2011. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Természetesen kinél hogy,de a lényeg a többség.Tehát kíméljetek a "vannak kívételek" szöveggel,mert én is tudom.
2011. febr. 2. 22:19
 4/30 anonim ***** válasza:

Akkor ne általánosíts, hogy "a nők"...mert ezzel biza azt teszed. Akkor kérdezd azt, hogy "egyes nők" pl.


Csak, hogy ne az legyen, hogy a válaszadók a hülyék...

2011. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Ha kérhetlek ne általánosíts. Igazából megmondom, hogy nekem fontos a külső, de nem halálosan. Mindenesetre, ha alapozó, smink és csini rucik nélkül megyünk az utcára, akkor meg igénytelenek vagyunk... Pasik terén meg úgy vagyok, hogy fontos hogy jól nézzen ki, de ha kiderül, hogy buta és bunkó, akkor engem hagyjon békén...
2011. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igenis fontos a külső, mindkét nemnél. hisz először mindenkit a külső fog meg, aztán a belső, legalábbis legtöbb esetben. én is sminkelek, hogy jobban érezzem magam, és tetszek másoknak, szeretem a jó ruhákat, a divat nem érdekel, csak az hogy jól álljon rajtam, és jól érezzem magam benne. fodrászhoz ritkán járok, csak mikor már muszáj vágatni. stbstb. szóval a nők azért csinálják ezeket, hogy elnyerjék a férfiak tetszését. vannak olyanok, akiknek tényleg a belső értékek a legfontosabban, a külsőséget hátrébb helyezik. én nem ilyen vagyok. nekem igenis fontos, hogy a párom jól nézzen ki, jó legyen ránézni, olvadozzak, meg hasonlók, és ezért én is teszek azért, hogy igényes legyek.
2011. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Mert talán a másik nemnél a külsőség a minden?
2011. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Na, én tipikus nő vagyok, bár szoláriumba nem járok. És, mást sem nézek meg, nem irigykedem rá. Viszont gyűlölöm, ha valaki igénytelen, ezért is fordítok magamra annyi időt, amennyit a lányom, a férjem és a munkám enged.

És én is azt vallom, hogy a belső számít. Ugyanakkor, én nem azért csinosítom magam, hogy tetszek másnak (max. férjemnek), hanem azért, hogy megférjek a bőrömben :)

2011. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Ahogy elnéztem a többi kérdést pont hogy nem én általánosítok.

Amúgy meg ez nem általánosítás,ez (illetve ami mögötte van) tény.

2011. febr. 2. 22:26
 10/30 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat alapja a szexuális vonzalom, az pedig igenis azon is múlik, hogy külsőre mennyire jön be a másik. A jó külső és belső tulajdonságok nem kizárják, hanem felerősítik egymást. Egészségesen gondolkodó ember ugyanúgy igényes a külseje ápolására, mint a lelke, szelleme táplálására.
2011. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!