Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miről lehet szó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miről lehet szó?

Figyelt kérdés
Elég régóta tetszik 1 lány ,de sajnos volt barátja. Nemrég küldtem neki e-maileket, amiben elmondtam mit érzek iránta, persze név nélkül. Visszaírt és meg akarta tudni, hogy ki vagyok. Pár nappal később szakított a barátjával,nem tudom miért. Szerintetek most lépnem kéne nála, vagy ez csak 1 látszat szakítás, hogy rájöjjön ki vagyok? 18/F
2011. aug. 24. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
22-es csapdája.:S
2011. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen.. de me.gőrülök a lányért és nem tudom mit tegyek :S
2011. aug. 24. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mondd el, hogy te vagy az! lehet csak csel, lehet nem, ki tudja, de ha ennyire intenzívek az érzéseid, akkor tudasd vele is:) lehet nem jön össze, de egy próbát megér, nem?
2011. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,de ha csak 1 csel, és én elmondanám ki vagyok, utána meg újra összejön a pasijával az nagyon gáz lenne mert ismerem mind2 félt.:S
2011. aug. 24. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az igazi vesztes az, aki meg sem próbálja
2011. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén hangzik tudom , de nézd meg az Álom.net filmet és csi pont ugy . :)
2011. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
na azt az agypusztulást amit az a film nyújt inkább sörrel használd el, még úgy is jobban jársz, ha úgy gondolkozol.
2011. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, mit vesztesz vele? Komolyan? Semmit, 5 percet az életedből, azta, mekkora kockázat, írd meg neki, hogy te vagy, vagy megkereslek egy fa testápolóval! :D

De most komolyan, minden lehetőséget ki kell használni, én most múltam 21, annyi mindent elbasztam, hogy csak röhögök rajta, ki ne hagyd, lehet hogy nem is érezte jól magát abban a kapcsolatban ... SEMMIT nem vesztesz vele.

2011. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!